آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

درباره صادرات کاشی و سرامیک

صادرات کاشی و سرامیک - مانامستر
صادرات کاشی و سرامیک (Export of ceramic tiles) همواره از توجه بالایی برخوردار بوده است زیرا سود خوبی دارد. کشورهای اروپایی به دلیل ارزان تمام شدن قیمت کاشی و سرامیک ایرانی همواره به روش های مختلف حاضر به معامله با شرکت های ایرانی فعال در این زمینه هستند. از سوی دیگر کیفیت کاشی و سرامیک ایرانی بسیار مرغوب است و این امر توانسته میزان فروش را افزایش دهد.

فهرست مطالب

صادرات کاشی و سرامیک (Export of ceramic tiles) همواره از توجه بالایی برخوردار بوده است زیرا سود خوبی دارد. کشورهای اروپایی به دلیل ارزان تمام شدن قیمت کاشی و سرامیک ایرانی همواره به روش‌های مختلف حاضر به معامله با شرکت‌های ایرانی فعال در این زمینه هستند. از سوی دیگر کیفیت کاشی و سرامیک ایرانی بسیار مرغوب است و این امر توانسته میزان فروش را افزایش دهد.

صادرات کاشی و سرامیک از ایران

کاشی ایرانی می‌تواند یک گزینه‌ی عالی در تجارت غیر نفتی به شمار آید. کاشی و سرامیک معمولا از خاک رس سفید یا قرمز تولید می‌شود.

برای صادرات کاشی و سرامیک نیازمند فرایند ترخیص کاشی و سرامیک هستیم، تعرفه‌ی گمرکی برای صادرات این نوع از کالاها با توجه به کشور مقصد و عوامل دیگر متغیر است.

صادرات کاشی و سرامیک از ایران

محموله‌ی صادرات در گمرک دریافت شده و بعد از انجام عملیات مربوطه به گمرک کشور مقصد ارسال می‌شود. برای ترخیص کالا لازم است باید و نبایدهای بسیاری در اولویت قرار گیرد. هر گونه نقض در مدارک ارسالی یا شرایط صادرات می‌تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد.

شرکت ماناتایل، زیر مجموعه بازرگانی، تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر با سال‌ها تخصص و تجربه در این زمینه می‌تواند بهترین شرایط را برای صادرات کاشی انتخاب کند.

صادرات کاشی در ایران از دیرباز مورد توجه بوده است و در برهه‌های مختلف تاریخ نیز با توجه به روابط بین‌المللی کشورمان، فراز و نشیب بسیاری را تجربه کرده است. از اصلی‌ترین دلایلی که سبب شده میزان صادرات هیچگاه به میزان صفر نرسد، این است که کیفیت کاشی ایران همواره عالی بوده و از آنجا که به قیمت مطلوب به فروش می‌رسد، مورد توجه قرار گرفته است.

صادرات کاشی و سرامیک از ایران - مانامستر

مزیت صادرات کاشی و سرامیک

صادرات کاشی و سرامیک دارای مزیت و سود بسیاری است به شرط آنکه استراتژی‌های لازم در اولویت قرار گیرد. در طول سالیان صنعت تولید کاشی و سرامیک در کشورمان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را داشته است. به همین دلیل میزان صادرات به کشورهای دیگر نیز رونق زیادی به دست آورده است.

شرکت‌های بسیاری در زمینه‌ی تولید کاشی و سرامیک فعالیت دارند ولی سودجویان زیادی نیز در صحنه حضور داشته و با اقدامات مختلف و ترفندهای گوناگون به دنبال فریب افراد هستند. ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ی صادرات کاشی موفق شده‌ایم با ارائه‌ی کیفیت عالی در همه‌ی این سال‌ها در اولویت انتخاب مشتریان داخلی و خارجی خود باشیم.

اعتماد شما، سرمایه ما است. به همین دلیل حساسیت ویژه‌ای را برای این منظور در نظر گرفته‌ایم. با ایجاد تحریم‌های جدید، اگرچه صادرات با مشکلات زیادی مواجه بوده است ولی ما همچنان در تلاش بودیم بتوانیم در این شرایط سخت استوار باشیم.

تا قبل از تحریم‌های ظالمانه میزان صادرات کاشی و سرامیک بالغ بر 500 میلیون متر مربع بوده در حالی که این مقدار در یک سال پیش به 200 میلیون متر مربع کاهش یافته است. بدون تردید با افزایش روابط بین‌المللی کشورمان با سایر کشورها، شاهد افزایش میزان صادرات در این زمینه خواهیم بود.

کاشی های زیبا در سرویس بهداشتی

در لیست صادرات ما می‌توانید انواع مختلف از بهترین و مرغوبترین کاشی و سرامیک ایرانی را مشاهده کنید که به قیمت بسیار مناسب به فروش می‌رسد.

شرکت صادرکننده کاشی و سرامیک از ایران

شرکت‌های ایرانی بسیاری در زمینه‌ی صادرات کاشی و سرامیک فعالیت دارند و هر یک از آن‌ها متناسب با کیفیت محصولات و دستورالعمل‌های مربوط، شرایط ویژه‌ای را برای صادرات در نظر گرفته‌اند.

شرکت تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر به منظور ایجاد شرایط مشتری‌پسند و افزایش میزان رونق صادرات، شرایط ویژه‌ای را در نظر گرفته است. در حال حاضر فعالیت اصلی ما برای صادرات این محصولات به کشورهایی از جمله ارمنستان، روسیه، عراق، ترکیه، کشورهای اروپایی و عربستان می‌باشد.

کشورمان توانسته است در زمینه صادرات سرامیک و کاشی به دلیل ارائه‌ی محصولات مرغوب به قیمت مناسب، توجه بسیاری از کشورهای خارجی را به سوی خود جلب کند. طرح‌های متنوع از کاشی و سرامیک‌های شیک با سلیقه‌ی بسیاری از مشتریان خارجی سازگار است.

اگر چه تحریم‌های اعمال شده مانند سدی در مسیر فرایند صادرات و واردات است ولی امید آن را داریم که ما نیز بتوانیم از شرایط منصفانه‌ای بهره‌مند باشیم. مانامستر به عنوان بزرگترین شرکت صادرکننده کاشی ایرانی بهترین طرح و مدل‌های کاشی و سرامیک را در لیست فروش خود قرار داده است.

کارخانه های کاشی و سرامیک - مانامستر

ترخیص کاشی و سرامیک

ترخیص کاشی و سرامیک به معنای قانونی، وارد و یا خارج شدن محصول و کالا از کشور است، و این رعایت قانون تحت نظر گمرک جمهوری اسلامی ایران صورت می‌­پذیرد. تعرفه گمرکی کاشی و سرامیک حدود 55 درصد بوده است و ممکن است این تعرفه سال به سال تغییر کند.

برای وارد کردن کاشی به کشور خود می‌بایست بعد از اتمام مراحل خرید کاشی از فروشنده، محموله کاشی و سرامیک از محل خرید به گمرک کشور مبدا منتقل شود تا پس از اعمال تشریفات لازم به گمرک کشور مقصد منتقل گردد و پس از انتقال به کشور مقصد، وارد کننده با ارائه مدارک لازم اجازه خروج کاشی و سرامیک وارد شده را از گمرک می­‌گیرد. به این فرایند قانونی و لازم، ترخیص کاشی و سرامیک گفته می­‌شود.

ترخیص کاشی و سرامیک در صادرات کاشی و سرامیک - مانامستر

بیجک چیست؟

بیجک در واقع نام غیر رسمی بارنامه یا همان کارکرد است. در بیجک و یا بارنامه نوع و مقدار کالای خریداری شده قید می‌شود و در واقع فروشنده، راننده، شرکت باربری و دریافت کننده، محتویات بار حمل شده را بر اساس این بارنامه به رسمیت می­‌شناسند. خریدار با توجه به بیجک کالا را تحویل می­‌گیرد و پس از بررسی و مطابقت آن کالاها با بیجک صادر شده، رسید دریافت محصول را صادر می‌­کند.

صادرات کاشی و سرامیک به کشور های مختلف

شرکت بازرگانی و بین‌المللی کاشی و سرامیک ماناتایل که یکی از زیر مجموعه های تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر می‌باشد. به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در زمینه صادرات کاشی و سرامیک، خدمات صادرات را برای بسیاری از کشور ها در نظر دارد.

همکاران ما در تلاش هستند با ایجاد شرایط مطلوب میزان صادرات سالانه را به مقدار قابل ملاحظه گسترش دهند. در حال حاضر اصلی‌ترین میزان صادرات ما شامل کشورهای زیر هستند:

خرید عمده و صادرات کاشی و سرامیک به سایر کشورها

برای خرید کاشی و سرامیک به صورت عمده و بهره‌مندی از خدمات صادرات به خارج از کشور می‌توانید همین اکنون با ما در تماس باشید. برای خریدهای عمده تخفیف های ویژه‌ای در نظر داریم.

در گالری وب سایت رسمی ما می‌توانید تصاویری از انواع کاشی و سرامیک‌های پرفروش ما را مشاهده کنید. برای دریافت کاتالوگ کامل از طریق راه‌های ارتباطی درج شده می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید.

اطلاعات کامل در مورد هر یک از طرح و مدل‌های کاشی و سرامیک صادراتی درج شده است. تعرفه‌ی پیشنهادی برای صادرات کاشی و سرامیک نیز با توجه به نوع محصول و فاکتورهای دیگر از جمله کشور مقصد، تعداد سفارش شده و… متغیر است. برای استعلام موجودی کافی است شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کرده تا کارشناسان مانامستر در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

جهت استعلام قیمت و موجودی محصولات صادراتی مانامستر، لطفا با کارشناسان واحد صادرات در ارتباط باشید!

0 0 رای ها
امتیاز بدهید
اشتراک در
اطلاع از
12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ساجدی

باتوجه به کشورهای معرفی شده ارتباط با کدام کشور بهتر انجام میشه؟

نسترن امیدی
در انتظار تایید
پاسخ به  ساجدی

ارتباط با کشور های همسایه به دلیل هم مرز بودن راحت تر انجام می شود. مانند صادرات کاشی به ترکیه و عراق. برای مشاوره رایگان در مورد صادرات کاشی و سرامیک می توانید با کارشناسان مانامستر در ارتباط باشید!

افشار

صادرات سرامیک ایرانی به چه عواملی برای قیمت گذاری بستگی دارد؟

نسترن امیدی
در انتظار تایید
پاسخ به  افشار

منظور از قیمت گذاری و تعرفه صادرات کاشی و سرامیک هزینه ای است که باید به منظور ترخیص کالا در گمرک پرداخت شود. این تعرفه ها توسط سازمان های ذیربط تنظیم می شود و شامل هزینه های حمل و نقل، مالیات، هزینه گمرک و بیمه می باشد.
برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان در بخش صادرات مانامستر در ارتباط باشید.

زینی

تعرفه کاشی و سرامیک به چه صورت هست؟

نسترن امیدی
در انتظار تایید
پاسخ به  زینی

دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر می تونید با کارشناسان در بخش صادرات در ارتباط باشید!

کاظمیان

امکانش هست راهنمایی بفرمایید برای صادرات کاشی و سرامیک چه مراحلی باید انجام بشه؟

نسترن امیدی
در انتظار تایید
پاسخ به  کاظمیان

دوست عزیز برای مشاوره بیشتر در مورد صادرات کاشی و سرامیک می توانید با کارشناسان ماناتایل در ارتباط باشید.

اکبری نژاد

ممنون از مطالب خوبتون. میخواستم بدونم اگر بخوام محصولات کاشی شرکت را صادر کنم مجموعه شما اینکار رو انجام میده؟

نسترن امیدی
در انتظار تایید
پاسخ به  اکبری نژاد

دوست عزیز در صورت مشاوره صادرات کاشی و سرامیک می توانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان مانامستر با شما تماس بگیرند و یا با شماره ۰۹۱۶۲۱۶۱۴۰۳

مسعود حسنی

درود برشما کاشی و سرامیک جهت ترکیه و اتریش میخواستم

نسترن امیدی
پاسخ به  مسعود حسنی

دوست عزیز جهت ارتباط با کارشناسان صادرات مانامستر با شماره تماس 09162161403 ارتباط بگیرید.

برترین گروه های محصولی مانامستر

جدیدترین مقالات مانامستر

سرامیک کالیبره، که به آن سرامیک رکتیفای هم می‌گویند، نوعی سرامیک است که لبه‌های آن بعد از پخت، توسط دستگاه‌های مخصوص لیزری یا فرز، صاف و هم‌تراز می‌شوند.
آشنایی با ویژگی‌های انواع لوله پلیمری و تفاوت لوله سبز و سفید در لوله کشی ساختمان نیز در انتخاب صحیح و افزایش طول عمر سازه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
در این مطلب از مجله مانامستر در مورد وال پست دیوار هبلکس، اهمیت و کاربرد آن صحبت می‌کنیم تا بتوانید خرید اینترنتی بلوک هبلکس را با دقت بالایی انجام دهید.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.