آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

کاشی طرح موزاییک

فیلترها

انتخاب کارخانه
فیلتر کارخانه
انتخاب نوع لعاب
فیلتر لعاب
انتخاب طرح
فیلتر طرح
انتخاب جنس
فیلتر جنس کاشی
انتخاب رنگ
فیلتر رنگ
انتخاب سایز
فیلتر سایز

ثبت درخواست مشاوره محصول

جهت ثبت درخواست خرید کاشی طرح موزاییک شماره خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

کاشی طرح موزاییک

کاشی طرح موزاییک متریالی است که استفاده از آن نقش بسیار موثری در زیبایی و جذابیت محیط ایفا می کند. در واقع می توان گفت یکی از روش های بسیار خوب به منظور ایجاد محیطی جذاب و منحصر به فرد، به کارگیری انواع کاشی طرح موزاییک در فضا می باشد. این متریال از رنگ های خاص و درخشانی بهره می برد که در کنار طرح های زیبا و دلنشینی که دارد می توان جلوه بسیار خوبی به محیط ببخشد.

در حال حاضر انواع کاشی طرح موزاییک به صورت الگوهای متنوعی از اشکال هندسی تولید می شوند. این اشکال دارای برش های خاصی هستند که کار نصب و الگو سازی با این نوع کاشی را آسان تر نموده است. شکل هندسی رایج در انواع کاشی طرح موزاییک به صورت مستطیل می باشد. اما برای افراد خاص پسند و تزئین محیط های خاص انواع شکل های مربع و شش ضلعی نیز در بازار عرضه می شود.

این کاشی ها از نظر ابعاد، رنگ و طرح با یکدیگر متفاوت بوده و به همین سبب می توان در فضاهای کوچک و بزرگ از آن ها استفاده نمود. رنگ های زیبا و متنوعی که در این نوع کاشی ها دیده می شود، برای ایده پردازی و خلاقیت طراحان داخلی بسیار کمک کننده است. در واقع با استفاده از این متریال می توان الگوهایی فوق العاده زیبا و شیک در فضا پیاده سازی نمود.

استفاده از موزاییک سرامیکی در دکوراسیون داخلی منزل

اگر تمایل دارید که ظاهر دکوراسیون منزل تان شکلی سنتی و دلنشین به خود بگیرد، می توانید از انواع کاشی و سرامیک طرح موزاییک به عنوان کاشی دیوار و کف استفاده نمایید. به دلیل طرح و رنگ خاصی که در انواع مختلف این نوع کاشی دیده می شود، استفاده از این متریال می تواند به نوعی تکمیل کننده سبک دکوراسیون سنتی در منزل شما باشد. به طور کلی کاشی موزاییک طرح و نقش های متنوعی دارد که می توان از آن ها در تمام قسمت های ساختمان استفاده نمود. موزاییک طرح سرامیک در سرویس بهداشتی، سرامیک کف آشپزخانه و … به تناسب محیط و المان های مختلفی که در فضا وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از کاشی طرح موزاییک در حمام

در حمام و سرویس بهداشتی به منظور ایجاد فضایی لوکس و زیبا می توان از انواع مختلف کاشی طرح موزاییک استفاده نمود. در حال حاضر به دلیل تنوعی که در کاشی های طرح موزاییکی وجود دارد، این متریال توانسته است سلیقه های مختلفی را راضی نماید. در دکوراسیون داخلی حمام می توان از الگوهای ساده و چیدمان های بسیاری از طراحان داخلی با استفاده از کاشی طرح موزاییک بر روی دیوار حمام فضایی دلربا و پویا ایجاد می کنند. در واقع زمانی که کاشی های طرح موزاییک جایگزین کاشی های ساده می شوند، حس پویایی و تنوع رنگ روح تازه ای به محیط می بخشد.

کاشی موزاییک طرح دار را به دو صورت می توان مورد استفاده قرار داد. در روش ساده تر می توان این کاشی ها را در یک راستای مشخص و به عنوان یک حاشیه محدود در دور تا دور دیوار ها نصب نمود. در روشی دیگر می توان تمام سطح دیوار را با این کاشی های طرح دار پوشاند. انتخاب هر یک از روش های نصب کاشی حمام بستگی به سلیقه خودتان دارد.

عموما در حمام هایی که دارای وان می باشند، برای سرامیک کف نیز از انواع کاشی موزاییک طرح دار استفاده می شود. این طراحی جلوه ای بسیار زیبا و لوکس در محیط حمام ایجاد می کند. با توجه به این که حمام فاقد عناصر تزئینی خاص و لوازم جانبی متعدد می باشد، کاشی طرح موزاییک می تواند به خوبی این کمبود را جبران نماید. نقوش و رنگ های بی نظیر این کاشی ها می توانند جلوه و پویایی ویژه ای در محیط ایجاد کنند.

استفاده از انواع سرامیک موزاییکی در آشپزخانه

یکی از مهم ترین بخش های آشپزخانه که به نوعی مرکز توجه و نقطه کانونی آشپزخانه به شمار می رود، دیوار پشت سینک می باشد. بنابراین یکی از مناسب ترین سطوح برای نصب کاشی طرح دار موزاییک دیوار پشت سینک می باشد. اگر تمایل داشته باشید هارمونی و هماهنگی بیشتری در فضا ایجاد کنید، می توانید تمامی فضا های بین کابینت های بالا و پایین را نیز با استفاده از این متریال بپوشانید.

همچنین می توان دیگر نقاط کانونی آشپزخانه نظیر اطراف پنجره های آشپزخانه و پشت گاز را نیز با استفاده از این نوع کاشی پوشاند. در دیگر قسمت های آشپزخانه نیز می توان از انواع کاشی طرح ساده و هماهنگ با این کاشی ها استفاده نمود.

کاربرد کاشی طرح موزاییک در دکوراسیون خارجی منزل

اگر منزل شما دارای حیاط بوده و فضای باز در اختیار دارید، می توانید با استفاده از رنگ های و طرح های زیبا و درخشان انواع سرامیک طرح موزاییک فضای خارجی منزل خود را تزئین نمایید. استفاده از کاشی طرح موزاییک در دیوار ها و کف حیاط جلوه ای بسیار رویایی و مسحور کننده در محیط ایجاد می کند.

در فضای حیاط می توان با استفاده از رنگ بندی های مناسب کاشی های طرح موزاییک و استفاده از قلوه سنگ های کوچک، فضایی آرامش بخش و دل انگیز پدید آورد. اگر کمی ذوق و سلیقه چاشنی کار نمایید، می توانید دکوراسیون زیبایی را در محیط حیاط خلوت خود ایجاد کنید. به گونه ای که می توانید با استفاده از کاشی های طرح موزاییک جلوه ای مشابه قالیچه ای زیبا در کف حیاط به وجود آورید.

در صورتی که به دکوراسیون و طرح های ساحلی علاقه مند هستید، بهتر است که از سنگ ها و سنگ فرش هایی با ابعاد بزرگتر برای تزئین فضا استفاده نمایید. برای این که فضا طبیعی تر و شاداب تر به نظر برسد، می توانید بخش هایی از فضا را برای روییدن سبزه بدون کاشی بگذارید.

چگونگی نصب کاشی طرح موزاییک

نصب کاشی طرح موزاییک در مقایسه با دیگر انواع کاشی و سرامیک آسان تر می باشد. در صورتی که نیاز به قطعه قطعه کردن کاشی داشته باشید نیز می توانید این کار را بدون نیاز به ابزار خاصی انجام دهید. زیرا صفحه مشبکی که کاشی های موزاییکی را به یکدیگر متصل نموده است، کار برش کاشی را به مراتب آسان تر نموده است. نکته قابل توجه در نصب کاشی های سرامیکی این است که چیدمان این کاشی ها در یک راستا باشد. به این ترتیب می توانید الگویی که قصد پیاده سازی آن را دارید تمیز تر و عالی تر اجرا نمایید.

نکته حائز اهمیت دیگری که در مورد نصب انواع کاشی طرح موزاییک وجود دارد این است که توصیه می شود در مورد این مدل از کاشی ها بتونه کاری انجام شود بسته به نوع کاشی پیش از نصب کاشی و در برخی از موارد بعد از نصب کاشی نیز نیاز است که بتونه کاری روی کاشی انجام شود. بتونه کاری کاشی طرح موزاییک در مورد محصولاتی که دارای سطح متخلخل بوده و حفرات زیادی دارند از اهمیت بیشتری برخوردار است.

نصب انواع کاشی معمولا به وسیله چسب صورت می گیرد. در مورد کاشی طرح موزاییک چسبی که به منظور نصب کاشی مورد استفاده قرار می گیرد، به محل قرار گرفتن کاشی بستگی دارد. به بیان دیگر انتخاب نوع چسب با توجه به نوع کاربری فضا انتخاب می شود. زیرا میزان رطوبت و تماس با آب محیط نقش تعیین کننده ای در انتخاب چسب مناسب دارد.

برای مشاوره بیشتر و خرید عمده و جزئی کاشی طرح موزائیک می توانید با کارشناسان مانامستر در ارتباط باشید.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.