درباره شرکت مانامستر

مانامستر، تولیدکننده و توزیع کننده کاشی و سرامیک، سنگ ساختمانی، آجر، بلوک ساختمانی و مواد شیمیایی ساختمان برتر ایران، واقع در شهرجهانی یزد است. شرکتی که با بیش از 15 سال تجربه، همکاری طولانی مدتی با فروشگاه های کاشی و سرامیک، معماران، طراحان داخلی، پیمانکاران و مصرف کنندگان خانگی خود در سراسر ایران ایجاد کرده است. تلاش مانامستر در راستای برطرف کردن نیاز شما و سهولت شما در انتخاب و خرید مصالح ساختمانی از جمله کاشی و سرامیک، سنگ ساختمانی، مواد شیمیایی ساختمان، انواع آجر و بلوک ساختمانی است. به همین منظور تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر از تکنولوژی استفاده کرده و با راه اندازی وبسایت manamaster.com در راستای این مهم قدم برداشته است. تا شما سریع تر، راحت تر و کم هزینه تر از آنچه فکر می کنید، محصولات را بررسی کنید، انتخاب کنید، مقایسه کنید، سفارش دهید و محیطتان را با کاشی منتخب خود زینت دهید.

سرامیک یزد

تولیدکنندگان بزرگ و معتبر

شرکت مانامستر از سال 1385 ، پایه های پیشرفت خود را با تمرکز بر زنجیره تامین و توزیع و بهبود مستمر آن و با ارائه محصولات متنوع و با ارج نهادن به مشتری بنا نهاد و وسیع ترین انتخاب را با قیمتی رقابتی به شما مشتریان ارائه نموده و این عاملی شد برای مانایی ماناتایل. ماناتایل به اهمیت کاشی به عنوان شریکی در محیط زندگی و کسب و کار شما پی برده است. هم اکنون نه تنها توانسته اعتماد بیش از 30 کارخانه تولیدی را در سراسر ایران جلب نماید بلکه توانسته شریک تجاری برخی از کارخانه ها و مالک چندین برند در کارخانجات متعدد شود تا اطمینان حاصل کند که آنچه را برای تکمیل پروژه رویایی خود لازم دارید پیدا خواهید کرد.

صادرات و ارز آوری برای کشور

ماناتایل که یکی از زیر مجموعه های برند مانامستر می باشد،  تولید محصولات خود را بر عهده کارخانجات بسیار بزرگ گذاشته است و روانه بازارهای داخلی و خارجی می نماید. گستردگی فضای تولیدی ماناتایل، امکان ارائه محصولات متنوع از لحاظ بافت لعاب گرفته تا سایز بندی و انواع مختلف کاشی و سرامیک را فراهم نموده است که موجب پویایی و توانمندی به ارائه خدمات در بسیاری از پروژه های بزرگ و مطرح داخلی و خارجی شده است. مانا تایل اولین برند در صنعت کاشی و سرامیک است که در سطح کشور اقدام به برپایی سایت متفاوت و تخصصی جهت ارائه آورده های خویش نموده و این زنجیره را بر اساس هدف گذاری راهبردی مجموعه، به آن سوی مرزهای ایران نیز گسترش داده است چون صادرات و ارز آوری برای کشور از اصلی ترین اهداف این مجموعه می باشد.

صادرات کاشی

شرکت مصالح ساختمانی مانامستر، از جمله معتبرترین ارائه دهنده و صادر کنندگان مصالح ساختمانی در کشور به شمار می ­آید. صادرات کاشی به کشورهای همسایه همانند، صادرات به عراق، صادرات به عمان، صادرات به ترکیه، صادرات به آذربایجان، صادرات به پاکستان، صادرات به افغانستان و صادرات به دیگر کشورها، بر اعتبار این شرکت می ­افزاید و آن را در ردۀ اولین­ شرکت ­های صادرات کاشی قرار می ­دهد. شرکت کاشی و سرامیک ماناتایل با بیش از 15 سال تجربه، همکاری طولانی مدتی با فروشگاه­ های کاشی و سرامیک، معماران، طراحان داخلی، پیمانکاران و مصرف کنندگان خانگی خود در سراسر ایران ایجاد کرده است. با کمک کارشناسان فروش مصالح ساختمانی مانامستر بهترین محصولات را انتخاب نمایید و خانه و محیط مورد نظر خود را آن گونه که می­ خواهید زیباتر کنید.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.