کاشی یاسی

فیلترها

انتخاب کارخانه
فیلتر کارخانه
انتخاب نوع لعاب
فیلتر لعاب
انتخاب طرح
فیلتر طرح
انتخاب جنس
فیلتر جنس کاشی
انتخاب رنگ
فیلتر رنگ
انتخاب سایز
فیلتر سایز

ثبت درخواست مشاوره محصول

جهت ثبت درخواست خرید کاشی یاسی شماره خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

کاشی یاسی

انتخاب رنگ یاسی برای استفاده در فضای داخلی خانه، شما را به عنوان فردی باصفا و خلاق نشان می دهد. روانشناسان توصیه می کنند از رنگ یاسی در جایی که فرد برای مدت طولانی نیست، مثلا در راهرو، سرویس بهداشتی یا حمام استفاده شود. رنگ یاسی برای سرویس بهداشتی و حمام بسیار مناسب خواهد بود. کاشی رنگ یاسی احساس ریلکسی بی نظیری ایجاد می کند.

موارد استفاده از کاشی یاسی رنگ

کاشی با سایه های مختلف رنگ یاسی در ترکیب با سایر رنگ های مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی کاملا مناسب است. سختی بالا و ساختار یکنواخت این کاشی تضمین می کند که می توان از آن در کاربردهای پوشش کف و دیوار استفاده کرد.

چگونه کاشی سرویس بهداشتی یاسی را در فضا ست کنیم؟

برای یک سرویس بهداشتی کوچک بهتر است کاشی یاسی با سایه های روشن و طرح هایی تیره تر انتخاب کنید. برای هماهنگ کردن رنگ، بهتر است سایه های آن را نزدیک به رنگ های طبیعی دیگر به آن و کاشی سفید انتخاب کنید.
رنگ لطیف یاس بنفش برای اتاق های کوچک مناسب است، زیرا نور را به خوبی منعکس می کند. با کمک کاشی یاسی و طراحی صحیح، می توانید حمام کوچک را به صورت بصری بزرگ کنید.
به طور کلی کاشی یاسی می توانند دراماتیک و پیچیده یا آرامش بخش باشد. این رنگ بسته به شدت سایه آن هم تسکین دهنده و هم محرک است. کاشی یاسی با رنگ های آبی، زرد، نارنجی، سبز و دیگر رنگ های خنثی همخوانی دارد.

مزایای خرید کاشی یاسی

در ساخت انواع کاشی یاسی از مواد اولیه باکیفیتی استفاده می شود که در برابر ضربه، یخ زدگی، حرارت، مواد شیمیایی، خش و… مقاومت بالایی دارند. لذا در صورت خریداری انواع کاشی یاسی از مجموعه تولید و پخش مصالح ساختمانی مانا مستر تا سال های طولانی از استحکام و مقاوت کاشی و سرامیک خود مطمئن باشید.

قیمت کاشی یاسی

قیمت کاشی یاسی اغلب با توجه به مدل ها و سایزهای آن در بازار متفاوت است و نمی توان یک قیمت یکسان را برای خرید انواع کاشی در نظر داشت. بنابراین اگر قصد خرید کاشی و سرامیک را دارید بهتر است از طریق تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر استعلام قیمت محصولات خود را بصورت دقیق دریافت کنید.

خرید اینترنتی کاشی یاسی

برای خرید کاشی و سرامیک می توانید از خدمات اینترنتی مجموعه مانامستر بهره ببرید و محصولاتی همچون کاشی مشکی، کاشی آبی، کاشی طوسی، کاشی کرم، کاشی طلایی، کاشی استخوانی، کاشی صدفی و سایر محصولاتی که توسط این فروشگاه ارائه می شود را به صورت اینترنتی خریداری نمایید. همچنین علاوه بر ارائه خدمات اینترنتی صادرات کاشی و سرامیک از دیگر افتخارات مجموعه مانامستر و ضمانتی بر کیفیت محصولات این مجموعه می باشد.

خرید اقساطی کاشی یاسی

مجموعه مانامستر برای رفاه بیشتر مشتریان خود امکان خرید محصولات بصورت اقساطی را میسر کرده است. این فرصت با توجه به نوسانات قیمت یک شرایط استثنایی برای تمامی مشتریان خواهد بود. بنابراین می توانید تمام مصالح ساختمانی از جمله کاشی یاسی را به صورت عمده و با شرایط اقساطی از مجموعه مانامستر خریداری کنید.

خرید عمده کاشی یاسی

تمامی پیمانکاران و افرادی که در حال ساخت و ساز پروژه های تجاری یا مسکونی بزرگ هستند می توانند تمام مصالح مورد نیاز خود را به صورت عمده و با شرایط اقساطی از مجموعه مانامستر خریداری نمایند.
در نهایت مجموعه مانامستر با ارائه مقالاتی در رابطه با هر یک از محصولات و تجهیزات ساختمانی در مجله مانامستر سعی دارد اطلاعات مخاطبان خود را در رابطه با تمامی محصولات افزایش دهد و در نهایت شرایط خرید را برای مشتریان آسان نماید.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.