آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

کاشی طرح چوب

فیلترها

انتخاب کارخانه
فیلتر کارخانه
انتخاب نوع لعاب
فیلتر لعاب
انتخاب طرح
فیلتر طرح
انتخاب جنس
فیلتر جنس کاشی
انتخاب رنگ
فیلتر رنگ
انتخاب سایز
فیلتر سایز

ثبت درخواست مشاوره محصول

جهت ثبت درخواست خرید کاشی طرح چوب شماره خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

کاشی طرح چوب

کاشی طرح چوب یکی از متریال های جدید در مصالح ساختمانی می باشد که زیبایی خاصی را به کف، دیوار و موارد دیگر ساختمان ها افزوده است. امروزه کاشی طرح چوب کف از طرفداران زیادی برخوردار می باشد. این محصول را می توان در بسیاری از بخش های داخلی یک ساختمان مورد استفاده قرار داد. کاشی و سرامیک همچنین زیبا و با دوام است، که دارای کیفیت مطلوبی می باشد و در طرح های مختلفی تولید و به بازار عرضه شده است.

از نمونه هایی که می توان نام برد، کاشی طرح چوب تبریز و کاشی طرح چوب پرسپولیس است. طرح های متنوع سرامیک طرح چوب و کاشی بر روی مکان هایی مانند، کاشی طرح چوب برای دیوار و کاشی طرح چوب برای کاشی سرویس بهداشتی و حمام کاربرد بسیاری دارد.

استفاده های کاربردی کاشی طرح چوب در ساختمان

کاشی طرح چوب نوعی از سرامیک و همچنین کاشی می باشد که طراحی ظاهری آن از درختان الگو گرفته شده است. این محصول به عنوان کفپوشی زیبا در ساختمان های امروزی کاربردی فراوانی دارد و مورد توجه و علاقه کارفرمایان قرار گرفته است. کاشی های طرح چوب، دارای قابلیت استفاده در دیوار ها و همچنین نمای ساختمان ها نیز است.

کاشی طرح چوب را می توان در مدل های کاشی طرح چوب مرجان و کاشی طرح چوب برجسته نیز یافت. جذابیت این محصول را می توان با وجود سرامیک طرح چوب برای نمای ساختمان و سراميك طرح چوب دور استخر مشاهده کرد. سرامیک طرح چوب برای کاشی دیوار و همچنین سرامیک طرح چوب برای  سرامیک کف در ساختمان ها نیز طراحی و به بازار عرضه می شود. یکی از موضوعاتی که باعث شده است تا کاشی طرح چوب بسیار مورد توجه قرار گیرد ظاهری شبیه به چوب می باشد.

آشنایی با سرامیک طرح چوب

یکی از مصالحی که در دسته مواد مصنوعی قرار گرفته است و مورد توجه و استفاده کارفرمایان قرار گرفته است، سرامیک طرح چوب و کاشی طرح چوب می باشد. این محصول در بازار از طرح های متنوع و جذابی برخوردار می باشد و کاربرد های بسیاری دارد. در میان تنوع زیاد سرامیک ها، سرامیک طرح چوب مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

نظافت و تمیزی این متریال پر کاربرد، نسبت به متریال های دیگر راحت تر می باشد و دلیلی بر انتخاب بیشتر مصرف کنندگان می باشد. کاربرد های سرامیک طرح چوب برای پذیرایی و سرامیک طرح چوب برای تراس بسیار زیاد می باشد. زیباترین و همچنین به روز ترین طرح های سرامیک طرح چوب به بازار عرضه شده است که در این مطلب به آنها اشاره خواهیم داشت. سرامیک طرح چوب الوند و سرامیک طرح چوب ایفا سرام و سرامیک طرح چوب اصفهان به عنوان نمونه هایی موجود در بازار می باشند.

قیمت سرامیک طرح چوب

موارد مختلفی در قیمت گذاری کاشی و سرامیک  طرح چوب موثر می باشد، که می توان به مهمترین آنها اشاره داشت. از جمله برند و تولید کننده این محصولات تاثیر بسازیی در قیمت سرامیک و کاشی طرح چوب دارد. استفاده از برند های معروف و مطرح که دارای کیفیت بالا هستند و محبوبیت بسزایی در بازار دارند می تواند یکی از این عوامل باشد.

یکی دیگر از عوامل نوع مواد اولیه و همچنین کیفیت در تولید کاشی سرامیک طرح چوب می باشد. اگر کاشی طرح چوب و سرامیک طرح چوب براق باشد و به رنگ طبیعی و واقعی چوب نزدیک تر باشد، از کیفیت خوبی برخوردار است. می توان گفت استفاده از مواد مصرفی با کیفیت و خالص در ساخت و تولید این محصول به ارزش و قیمت آن می افزاید.

چگونه سرامیک طرح چوب را براق کنیم؟

سرامیک طرح چوب و همچنین کاشی طرح چوب نمونه ای از یک متریال زیبا در طراحی داخلی می باشد که امروزه کاربرد های فراوانی داشته است. این محصول به دلیل شبیه بودن به چوب به کفپوشی شیک و مدرن تبدیل شده است. این متریال در رنگ های تیره و روشن و همچنین براق طراحی و تولید شده است. می توان گفت در رنگ های خاکستری و طوسی به صورت تیره و روشن نیز یافت می شود.

از سرامیک طرح چوب در دکوراسیون داخلی منزل و کاربرد آن در پذیرایی و همچنین آشپزخانه و دیگر فضاها می توان مورد استفاده قرار داد.کاشی و سرامیک ها در طرح های مختلف کاربری های مختلف دارد برای مثال کاشی  طرح سنگ بیشتر برای کف حیاط، راه پله و حتی نما استفاده می شود. کاشی طرح پارکت برای سرامیک کف حال و پذیرایی، آشپزخانه و حتی سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود.کاشی طرح موزائیک نیز در حیاط، کف پارکینگ، راهرو و… استفاده می شود.

استفاده از سرامیک طرح چوب برای سرویس بهداشتی

استفاده از کاشی طرح چوب و سرامیک طرح چوب، در فضایی مانند سرویس بهداشتی یکی از کاربردهای مناسب محسوب می شود. استفاده از این متریال، به دلیل استحکامی که دارد و از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند بسیار مناسب و مطلوب می باشد. محیط هایی که مانند سرویس های بهداشتی دارای رطوبت بالایی می باشند سرامیک های نقش عایق پذیری بالایی دارند.

این محصول با طرحی که به صورت چوب دارد، زیبایی را به مکان مورد استفاده می بخشد. در صورتی که از رنگ روشن برای فضای مورد نظر استفاده شود باعث می شود تا آن فضا بزرگتر جلوه کند. استفاده از کاشی سرویس بهداشتی، ضمن اینکه این فضا را زیبا و شیک جلوه می دهد، نظافت و تمیزی آن نیز با استفاده از مواد های شوینده مخصوص به راحتی انجام می شود.

سرامیک طرح چوب یا پارکت کدام بهتر است؟

امروزه انتخاب یک کفپوش مناسب برای فضاهای مورد نظر کمی دشوار است. چرا که تنوع بسیاری در انواع مختلف کفپوش در بازار وجود دارد. این کفپوش ها از متریال های گوناگونی طراحی و تولید شده اند که دارای جذابیت های بالایی می باشند. اما باید مواردی را در انتخاب راحت تر یک کفپوش مناسب در نظر داشت. فضاهایی که در منزل هریک از افراد وجود دارد دارای ویژگی های خاص خود می باشد.

برای مثال پارکینگ یک ساختمان باید از کفپوشی مقاوم و همچنین بادوام در برابر تغییرات دما و رطوبت برخوردار باشد. استفاده از هر نوع کفپوشی برای پارکینگ و یا سرویس بهداشتی و همچنین آشپزخانه که دارای رطوبت است، مناسب نمی باشد. از آنجایی که کاشی و سرامیک کف دارای مواد لعاب دار می باشد و در دمای خاصی مورد حرارت قرار می گیرد، باعث می شود تا در تغییرات دما و همچنین نفوذ رطوبت کارایی بالایی داشته باشد.

آشنایی با انواع کاشی و سرامیک طرح چوب

سرامیک طرح چوب و پارکت جایگزین جذابی برای اشخاصی که مایل هستند از شیک بودن یک کفپوش زیبا بهره مند شوند، می باشد. در برخی از موارد امکان استفاده از پارکت های چوبی در فضای مورد نظر نیست و یا مورد سلیقه فرد نمی باشد. شهر ها و محیط هایی که از نظر آب و هوایی دارای رطوبت می باشند، در اینجا می توان گفت استفاده از سرامیک طرح چوب نما و مدل کاشی طرح چوب بهترین گزینه خواهد بود.

سرامیک طرح چوب و پارکت کاربرد بسیاری در ساختمان و همچنین نما دارد که زیبایی و شکیل بودن آن توجه از افراد را به خود جلب کرده است. طراحی و استفاده از سرامیک طرح چوب مات در اتاق پذیرایی می تواند در دکوراسیون داخلی یک منزل کارایی جذابی داشته باشد. سرامیک دیوار طرح چوب و یا استفاده از کاشی طرح چوب در محیط داخلی یک منزل دارای ویژگی های خاصی می باشد.

درخشندگی و تمیزی و همچنین براق بودن این متریال می تواند انتخابی مناسب برای بخش های مختلفی از یک ساختمان باشد. یکی از ویژگی ها و مزیت هایی که می توان درباره سرامیک طرح چوب عنوان کرد، نظافت و شستشوی این محصول می باشد. استفاده از مواد های شوینده غیر شیمیایی و همچنین پارچه های مخصوص نظافت، کمک بسیاری در براق نمودن سرامیک طرح چوب دارد.

شما می توانید برای خرید جزئی و عمده کاشی طرح چوب مورد نظر خود با کارشناسان بازرگانی مصالح ساختمانی مانامستر در ارتباط باشید.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.