آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

کاشی رنگ کرم

فیلترها

انتخاب کارخانه
فیلتر کارخانه
انتخاب نوع لعاب
فیلتر لعاب
انتخاب طرح
فیلتر طرح
انتخاب جنس
فیلتر جنس کاشی
انتخاب رنگ
فیلتر رنگ
انتخاب سایز
فیلتر سایز

ثبت درخواست مشاوره محصول

جهت ثبت درخواست خرید کاشی رنگ کرم شماره خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

کاشی رنگ کرم

می توان گفت امروزه یکی از پرطرفدارترین رنگ کاشی و سرامیک کاشی رنگ کرم می باشد. این رنگ در دیگر متریال های ساختمانی نیز مورد پسند واقع شده است. در انواع کفپوش ها و همچنین دیوارپوش ها این رنگ خواهان بسیاری دارد. رنگ روشن این رنگ، باعث می شود تا فضایی روشن را تجربه کنید. کاشی رنگ کرم به دلیل روشن بودن و درخشندگی، نور را انعکاس می دهد و محیط های کوچک را بزرگ جلوه دهد. این رنگ فضا را برای رنگ های دیگر باز می گذارد. استفاده از دیزاین در فضایی با این رنگ کار آسانی می باشد. برای فضاهایی که علاقه به اجرا شدن سبک مدرن و مینیمال دارند این رنگ گزینه مناسبی خواهد بود.

کاشی رنگ کرمی می تواند دکوراسیون زیبا و جذابی را در سبک های امروزی ایجاد کند. کاشی سرامیک کرم رنگ نیز از متریال های جدید و امروزی می باشد و جذابیت خود را در میان دیگر متریال ها حفظ کرده است.

انواع کاشی رنگ کرم

یکی از انواع کاشی های رنگ کرم، طرح کلاسیکو کرم می باشد. این کاشی های کرم رنگ بر روی دیوار رکتیفاید می شود و دارای طرح سیمانی و همچنین به رنگ کرم مات در بازار موجود می باشد. این مدل از کاشی در سایز 30 در 90 طراحی و تولید و با قیمت کاشی و سرامیک روز در بازار عرضه شده است. باید بدانیم که کاشی دیوار در دمای کمتری نسبت به کاشی های مخصوص کف حرارت دیده و در واقع پخته می شوند. یکی از ویژگی های این کاشی میزان جذب بالای آب می باشد و فشردگی کمی را شامل می شود. این ویژگی باعث شده است تا این مدل کاشی دارای خصوصیات مثبت بیشتری باشد. کاشی رنگ کرم در طرح کلاسیکو کرم، به عنوان دیوارپوش در محیط های داخلی و خارجی ساختمان ها کاربرد دارد. می توان گفت این مدل کاشی با استفاده از زیر سازی مطلوب دارای قابلیت نصب بر روی تمامی سطوح را دارد.

کاشی رنگ کرم در طرح کلاسیکو کرم، در سبک های کلاسیک و همچنین معاصر قابل اجرا است. استفاده و کاربرد این طرح در مکان هایی مانند کاشی آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی و همچنین راه پله می باشد. تنوع رنگ های کاشی و سرامیک که نقش کفپوش و دیوارپوش در ساختمان را ایفا می کنند بسیار زیاد می باشد. این محصولات در طرح ها و مدل های گوناگون تولید و طراحی شده و به بازار عرضه می شوند. رنگ های تیره و روشن این کاشی ها بسته به نوع طراحی و دکوراسیون هر فضا دارد. می توان هماهنگی زیبایی را با توجه به رنگ آنها با وسایل مورد استفاده ایجاد کرد.

کاشی رنگ کرم یکی از کاشی های پر طرفدار و جذاب در دکوراسیون محسوب می شود. هماهنگی و ترکیبات رنگ های سرد با رنگ های گرم در روانشناسی رنگ ها عملی جذاب و فوق العاده است. این عمل باعث می شود تا اجرای سبک هایی زیبا در طراحی معماری داشته باشیم. بر همین اساس طراحی های زیبا و مدرن باعث می شود تا افراد احساس رضایت بیشتر و همچنین آرامش از فضای مورد نظر دریافت کنند.

استفاده از کاشی و سرامیک رنگ کرم در کف ساختمان

یکی از متریال های زیبا و جذاب که امروزه دارای طرفداران زیادی در دکوراسیون شده است، کاشی رنگ کرم و همچنین سرامیک می باشد. اگر رنگ کرم سرامیک و کاشی انتخاب شده مات باشد به جذابیت آن می افزاید. باید گفت در معماری داخلی یکی از المان هایی که جلوه گری بیشتری در ساختمان می کند، کف یک ساختمان است. بنابراین انتخاب یک کاشی و یا سرامیک با رنگ روشن می تواند فضای مطلوب و دلچسب را ایجاد کند.

رنگ کرم برای کاشی و سرامیک کف فضای مورد نظر را شیک و مدرن جلوه می دهد. یکی دیگر از ویژگی های انتخاب کاشی و سرامیک رنگ کرم بزرگ جلوه دادن فضا می باشد. کاشی رنگ کرم را می توان با رنگ های متنوع و همچنین تیره هماهنگ کرد. دیزاینی که در یک فضا در نظر گرفته می شود باید طوری باشد که با کف آن فضا نیز ترکیب زیبایی را ایجاد کند.

دلایل انتخاب کاشی و سرامیک برای کف ساختمان

نکات قابل توجهی در انتخاب کاشی و سرامیک وجود دارد که باعث می شود سلیقه بیشتر افراد و اولویت آنها در انتخاب این محصولات باشد. در ادامه برای آشنایی بیشتر به این نکات اشاره خواهیم داشت. مزایای انتخاب کاشی رنگ کرم می تواند تاثیر بسزایی در انتخاب اشخاص داشته باشد.
_ در برابر نور خورشید با دوام می باشد
_ مقاومت بالایی دارد
_ استفاده و نگهداری آن آسان می باشد
_ دارای رنگ های متنوع بسیاری است
_ ضد حریق می باشد
_ در برابر رطوبت و آب مقاوم است
_ در برابر ضربه نیز مقاوم می باشد
_ دارای حساسیت نیست
_ این محصول قابلیت رعایت بهداشت را دارد
_ دارای درخشندگی می باشد

 

چه نکاتی در انتخاب رنگ کاشی بین کابینت موثر است؟

کابینت، یکی از وسایل مهم در آشپزخانه می باشد که تاثیر بسزایی در دکوراسیون و دیزاین این فضا دارد. بر همین اساس انتخاب رنگ کاشی و سرامیک داخل آشپزخانه نیز از نکات با اهمیت می باشد. کاشی رنگ کرم با رنگ های زیادی می تواند ترکیب شود و جذابیت زیادی را ایجاد کند. از رنگ کاشی بین کابینت کرم نیز می توان استفاده کرد و در انتخاب رنگ کابینت برای کاشی کرم نیز دقت بیشتری را بکار برد.

انتخاب رنگ کابینت با کاشی کرم، می تواند کار آسانی باشد. چرا که رنگ های زیادی وجود دارند که با این رنگ ترکیب و همسان سازی زیبایی را ایجاد می کنند. رنگ های تیره ای مانند قهوه ای و طوسی پر رنگ و دیگر رنگ های تیره گرم با این نوع رنگ کاشی و سرامیک ترکیب زیبا و جذابی را ایجاد می کند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که می توانیم در مورد کاشی رنگ کرم عنوان کنیم، سازگاری و ترکیب فوق العاده آن با دیگر رنگ ها می باشد. در اغلب ساختمان های امروزی شاهد کاربرد و استفاده کاشی رنگ کرم هستیم. این رنگ محیط را جذاب و دلچسب جلوه می دهد و اجرای سبک مینیمال با این رنگ و مدل کاشی و سرامیک به زیبایی انجام می شود.

رنگ هایی که می توان با کرم ترکیب زیباتری ساخت

اگر در کف ساختمان خود از کاشی رنگ کرم استفاده کردید، می توانید از رنگ های شتری و سفید و همچنین صورتی ترکیب زیبایی را ایجاد کنید. رنگ ارغوانی و سرمه ای نیز هماهنگی زیبایی را ایجاد می کند. ترکیب رنگ های شتری و کرم، فضای مورد نظر را لوکس و مدرن جلوه می دهد. از ترکیب این دو رنگ می توانید در سالن نشیمن و همچنین آشپزخانه استفاده کنید.

هماهنگی رنگ کرم با رنگ سفید نیز ترکیب جذابی را ایجاد می کند. می توانید از رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه استفاده کنید. از ترکیب این دو رنگ نیز در جهت فضای اتاق کودک خود استفاده کرده و محیط اتاق را جذاب و شاد جلوه دهید. آرامشی که در ترکیب این دو رنگ احساس می شود گزینه مناسبی برای اتاق کودک شما خواهد بود. کاشی رنگ کرم و یا سرامیک کرم رنگ با دیوارپوش های سفید از جذابترین انتخاب ها خواهد بود.

در صورتی که قصد دارید اتاق دختر خود را دیزاین کنید، پیشنهاد ما کاشی رنگ کرم و همچنین سرامیک کرم رنگ با دیوارپوش صورتی می باشد. این رنگ جذابیت زیادی برای دختربچه ها دارد و آرامش خاصی را در اتاق کودک خود ایجاد خواهید کرد. رنگ ارغوانی و ترکیب آن با رنگ کرم، برای اتاق خواب گزینه مناسبی می باشد. از رنگ کرم و سرمه ای نیز می توانید برای اتاق پذیرایی و همچنین آشپزخانه استفاده کنید. در ادامه باید بگوییم که انتخاب کاشی رنگ کرم برای کانتر و یا جیزه آشپزخانه و همچنین صفحه روی کابینت ها گزینه مناسب و زیبایی خواهد بود.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.