کاشی مهرداد سرام

فیلترها

انتخاب کارخانه
انتخاب نوع لعاب
انتخاب طرح
انتخاب جنس
انتخاب رنگ
انتخاب سایز

کاشی مهرداد سرام

شرکت کاشی مهرداد سرام مهریز (mehrdad ceram tile factory) در شهرستان مهریز است که در زمینه تولید انواع کاشی‌های پرسلان فعالیت می‌کند.

شرکت کاشی مهرداد سرام مهریز با ظرفیت تولید ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار مترمربع در سال برای ۱۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است. این واحد علاوه بر سرمایه‌گذاری ۱۰۸ میلیارد ریالی، بیش از سه میلیون و ۱۴۴ میلیون یورو سرمایه‌گذاری ارزی داشته است. شرکت کاشی مهردادسرام در زمینی به وسعت ۱۴ هکتار با سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۵۰ نفر ایجاد شده است.

بسیاری از افرادی که در زمینه ساخت و ساز بنا های ساختمانی فعالیت دارند، تمایل دارند که برای پوشش سطوح مختلف از محصولات کاشی مهرداد سرام استفاده کنند. این محصولات به دلیل کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب یکی از اولین انتخاب های خریداران کاشی و سرامیک در کشور می باشد.

شرکت کاشی مهردادسرام دارای ماشین‌آلات و دستگاه‌های جورکردن، غربال کردن، جداکردن، شستن، خردکردن، ساییدن، مخلوط کردن، ورز دادن خاک، سنگ، کلوخه‌ها یا سایر مواد معدنی به شکل جامد (از جمله پودر یا خمیر)؛ ماشین‌آلات به هم فشردن، شکل‌دادن یا قالب‌گیری کردن سوخت‌های معدنی جامد، خمیرهای سرامیکی، سیمان‌های سفت نشده، مواد‌گچکاری، یا سایر محصولات معدنی به شکل پودر یا خمیر؛ ماشین‌های درست کردن قالب‌های ریخته‌گری از ماسه.

خدمات کاشی مهرداد سرام

در شرکت کاشی مهردادسرام ماشین‌آلات چاپی مورد استفاده برای چاپ به ­وسیله صفحات، سیلندرها و سایر اجزای چاپی مشمول ردیف 42 84؛ سایر چاپگرها، ماشین‌های کپی و ماشین‌های فکس، چه تو أمان شده یا نشده؛ قطعات و ملحقات مربوطه.
شاسی قالب‌گیری برای ریخته‌گری فلزات؛ کف قالب؛ مدل قالب‌گیری؛ قالب برای فلزات (غیر از قالب شمش‌ریزی)، کربورهای فلزی، شیشه، موادمعدنی، کائوچو یا مواد پلاستیکی.
انواع شیر و وسایل همانند برای لوله، دیگ آب گرم یا بخار، منبع، بشکه یا همانند، همچنین شیرهای تقلیل فشار و شیرهای کنترل شونده به وسیله ترموستات.
مشعل‌های کوره برای سوخت مایع، سوخت جامد‌گردشده یا گاز؛ سوخت رسانه‌های مکانیکی (پیشکوره‌ها)، و همچنین شبکه‌های مکانیکی، تخلیه کننده‌های مکانیکی خاکستر و وسایل همانند آنها.

تمایز رقابتی کاشی مهرداد سرام

شرکت کاشی مهرداد سرام دارای سرامیک ضد اسید هم به صورت فول بادی و هم لعاب دار می باشند که در برابر اسید هیدروفلوئوریک و اسید فسفریک مقاومت ندارند. مقاوم در برابر اسید های صنعتی به جز HF بوده و خورده نمی شوند . سطح سرامیک ضد اسید ، به گونه ای می باشد که در برابر فشار و ساییدگی و ضربه مقاومت بسیاربالایی از خود نشان داده و به سادگی می توان آن را شستشو کرد و لغزندگی پایین آن می تواند محیط کار را بسیار ایمن کند.
و همچنین دارای سرامیک ضد اسید صنعتی به صورت صاف و عاجدار یا سرامیک ضد لغزش موجود می باشند که بسته به نیاز و کاربرد مصرف کننده بکار می رود. سرامیک های ضد اسید تنوع رنگی زیادی ندارند و بیشتر در طیف رنگی شیری، طوسی و کرم می باشد. که برای مصارف کارگاهی رنگهای دانه قرمز که اصطلاحا چرک تاب هست و برای در کف کارخانجات لبنی وتولید مواد غذایی و بهداشتی ، از سرامیک ضد اسید رنگ روشن استفاده میشود.

محصولات کاشی مهرداد سرام

محصولات کارخانه کاشی مهرداد سرام از تولیدات برتر شرکت های داخلی در زمینه تولید انواع کاشی و سرامیک می باشد. این محصولات در شرکت کاشی مهرداد و در شهر مهریز تولید شده و وارد بازار می شوند. تجهیزات و ماشین آلاتی که در شرکت مهریز برای تولید محصولات به کار گرفته می شود از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد. استفاده از این تجهیزات در کنار بهره گیری از دانش متخصصان ایرانی باعث شده است که سطح کیفیت این کاشی ها بسیار بالا باشد و دوام خوبی در برابر انواع سایش و ضربه داشته باشد.

محصولات کاشی مهرداد سرام با استفاده از ماشین آلات متنوعی مانند جور کردن ساییدن غربال کردن و … تولید می شوند. به دلیل کامل بودن تجهیزات صنعتی در خط تولید، این شرکت بهترین کاشی های پرسلان را در کشور تولید می کند. کاشی های پرسلان از نظر کیفیت و مرغوبیت برترین نوع کاشی در بازار می باشند. این محصولات از نظر استحکام، دوام و کارایی جایگاه برتری نسبت به دیگر محصولات عرضه شده در این حوزه را دارد.

محصولات کاشی مهرداد سرام که از نوع پرسلان می باشند زیبایی خیره کننده ای داشته و از آن ها می توان با خیال راحت در نمای ساختمان و فضا های باز مانند حیاط، تراس و … استفاده نمود، بدون اینکه نگران باشید که این کاشی ها در اثر باران و نوسانات دمایی آسیب ببیند.

کاشی براق

محصولات کاشی مهرداد سرام با استفاده از تجهیزات بسیار زیادی در کارخانه تولید می شود و کیفیت آنها از نظر استحکام ثبات رنگ و کیفیت تضمین شده می باشد. یکی از دلایل زیبایی کاشی پرسلان استفاده از چاپ های دیجیتال بسیار با کیفیت می باشد. این کاشی ها مقاومت بسیار بالایی در برابر نور خورشید دارند و رنگ آنها در برابر نور خورشید تغییر نمی کند. در واقع این محصولات یکی از کالاهای لوکس برای استفاده در ساختمان ها می باشند که حتی روی قیمت نهایی ساختمان نیز تاثیر محسوسی دارند.

ویژگی های خاص محصولات کاشی مهرداد سرام

یکی از بهترین ویژگی های محصولات کارخانه کاشی مهرداد سرام این است که می توان از میان آن ها کاشی هایی با ویژگی های ضد اسید را به صورت فول بادی و یا لعاب دار انتخاب نمود. این محصولات دارای خواصی هستند که در برابر اسید های صنعتی به غیر از HF دچار خوردگی نمی شوند. این محصول دارای سطح بسیار مقاومی است که در اثر ساییدگی و ضربه آسیب نمی بیند و در برابر انواع فشار ها دارای استحکام بسیار بالایی می باشد. به همین جهت می توان این کاشی ها را در اماکن بسیار پر تردد مورد استفاده قرار دهیم. کاشی های ضد اسید به راحتی قابل شستشو می باشند و در برابر نفوذ آب نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. ویژگی بسیار خوب دیگری که این محصولات دارند این است که این کاشی ها دارای لغزندگی بسیار پایینی می باشند. به همین جهت می توان با نصب این کاشی ها ایمنی بسیار خوبی را در محیط های مختلف ایجاد کرد.

ویژگی کاشی مهرداد سرام

محصولات کاشی مهرداد سرام ایساتیس که به صورت ضد اسید صنعتی به بازار عرضه می شوند به صورت صاف یا عاج دار می باشند و کاربردهای فراوانی در فضاهای مختلف دارند. بسته به نوع کاربری فضا از انواع ضد لغزش این کاشی ها نیز می توان استفاده نمود. به دلیل استحکام بسیار بالایی که این نوع از محصولات دارند این کاشی ها بیشتر برای محیط های کاری پر ترافیک مانند کارخانه، بیمارستانها و انبارها مورد استفاده قرار می گیرند. طیف رنگی این کاشی ها شامل رنگ های شیری طوسی و کرم می باشد که بر اساس کاربرد آن در محیط و همچنین سلیقه خریداران، در فضا مورد استفاده قرار می گیرد. در محیط های کاری که به صورت کارگاهی می باشند از رنگ های دانه قرمز که لکه و کثیفی را کمتر نشان می دهند استفاده می شود. اما در محیط هایی که پاکیزگی و بهداشت دارای اهمیت بیشتری می باشد مانند بیمارستان ها، کارخانجات مواد خوراکی و غذایی و کارخانه های تولید مواد بهداشتی آرایشی از رنگ های روشن استفاده می شود تا اثرات لکه و آلودگی به وضوح قابل مشاهده و پاکسازی باشد.

لازم به ذکر است که محصولات کارخانه مهرداد سرام با استفاده از دستگاه های برش مخصوص به روش رکتیفای برش می خورند و در زمان نصب هیچگونه دردی در میان کاشی ها دیده نمی شود به همین جهت نتیجه نهایی پس از نصب این کاشی ها از زیبایی و ظرافت بسیار بالایی برخوردار است.

خرید محصولات کاشی مهرداد سرام

در صورتی که تصمیم دارید از محصولات کاشی مهرداد سرام برای پوشش سطوح مورد نظر خود استفاده نمایید، می توانید به راحتی این محصولات را از مراکز فروش مصالح ساختمانی تهیه نمایید. شرکت تولیدی مهرداد سرام محصولات خود را به صورت عمده در نمایندگی های مجاز خود به فروش می رساند. توزیع و پخش این محصول در سراسر کشور با قیمت مناسب و منصفانه انجام می شود.
در صورتی که شما به نمایندگی های این شرکت دسترسی نداشته و یا تمایل به خرید حضوری از بازار ندارید می توانید با مراجعه به وب سایت های فروش محصولات کاشی مهرداد سرام هر نوع محصول دلخواه خود را سفارش داده و خریداری نمایید. خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری از فروشگاه ها دارای مزایای زیادی است که به نفع خریداران و مشتریان می باشد. زیرا در خرید حضوری می توان به میزان زیادی هزینه ها را تقلیل داده و در نهایت با قیمت مناسبی این محصولات را تهیه نمود. کوتاه شدن زنجیره خرید و حذف واسطه های یکی از دلایل مناسب بودن قیمت خرید اینترنتی می باشد. زیرا هزینه های واسطه ها نظیر هزینه حمل و نقل، هزینه های مغازه و فروشگاه و پرسنل کاهش یافته و به حداقل ممکن می رسد.

خرید محصولات کاشی و سرامیک

جدا از بحث قیمت محصولات کارخانه مهرداد سرام مهریز، آسان بودن فرایند خرید اینترنتی نیز یکی از دلایل استقبال از این روش توزیع می باشد. با توجه به مشغله های فراوانی که زندگی های امروزی برای مردم به وجود آورده است فاکتور زمان، یکی از مهم ترین دغدغه های افراد به شمار می رود. خرید اینترنتی یکی از روش های صرفه جویی در وقت می باشد. زیرا به راحتی می توانید با صرف کمترین زمان و در هر ساعت از شبانه روز  خرید خود را انجام دهید. از این رو می توانید برای خرید جزئی و عمده محصولات کاشی و سرامیک مهرداد سرام با کارشناسان ماناتایل در ارتباط باشید.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.