آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

کاشی رنگ طوسی

فیلترها

انتخاب کارخانه
فیلتر کارخانه
انتخاب نوع لعاب
فیلتر لعاب
انتخاب طرح
فیلتر طرح
انتخاب جنس
فیلتر جنس کاشی
انتخاب رنگ
فیلتر رنگ
انتخاب سایز
فیلتر سایز

ثبت درخواست مشاوره محصول

جهت ثبت درخواست خرید کاشی رنگ طوسی شماره خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

کاشی رنگ طوسی

یکی از کاربرد هایی که امروزه می توان از انواع کاشی ها مشاهده کرد، استفاده در دیوار مراکز تجاری، لابی های هتل و مراکز خرید و فروشگاه ها، و همچنین در محیط های مسکونی می باشد. کاشی رنگ طوسی (Gray tiles) را می توان در آشپزخانه به صورت کاشی بین کابینتی رنگ طوسی و همچنین به صورت کاشی سرویس بهداشتی رنگ طوسی، مورد استفاده قرار داد. باید توجه داشت که در انتخاب یک کاشی مناسب در جهت فضاهای گوناگون، زیبایی و دوام آن را مد نظر قرار داد.

یکی از مواردی که در انتخاب کاشی می توان عنوان کرد، رنگ و مدل کاشی می باشد که تاثیر بسزایی در زیبا سازی فضای مورد نظر ایفا می کند. امروزه استفاده از کاشی و سرامیک طوسی رنگ در فضاهایی مانند سرویس بهداشتی مورد توجه قرار گرفته است. کاشی دستشویی رنگ طوسی، در طراحی سرویس های بهداشتی کاربرد زیادی دارد.

مزایای استفاده از کاشی رنگ طوسی

رنگ طوسی یکی از رنگ های مورد توجه و محبوب مصرف کنندگان می باشد که، در جهت پوشش کف و همچنین دیوار ها در سرویس های بهداشتی کارایی بسزایی دارد. کاشی رنگ طوسی، به دلیل رنگ خنثی که دارد، در دسته رنگ های ترند قرار گرفته است. استفاده از این رنگ کاشی، زیبایی خاصی را در فضا ایجاد می کند.

از ویژگی هایی که در خصوص کاشی رنگ طوسی می توان گفت، طیف گسترده ای از این رنگ می باشد که به صورت تیره و روشن و همچنین براق طراحی و تولید شده است. تنوع بسیاری در این نوع از کاشی رنگ طوسی وجود دارد که در طراحی های داخلی و دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر ویژگی های کاشی و سرامیک کف، کاشی های اروپایی که به سبک های مدرن و همچنین سنتی در بازار موجود می باشند مشاهده می شود.

باید گفت رنگ طوسی برای کاشی، یکی از رنگ هایی است که به آسانی تمیز و نظافت می شود، چرا که این رنگ آلودگی های فضای مورد نظر را به آسانی نشان نمی دهد و شاید یکی از مزایای کاشی رنگ طوسی توجه کردن به این مورد نیز می باشد.

برای تمیزی و نظافت این نوع کاشی از مواد شوینده و آب می توان استفاده کرد. یکی دیگر از مزایای استفاده از رنگ طوسی برای کاشی ها، هماهنگی با وسایل مورد استفاده در فضای مورد نظر مانند سرویس بهداشتی می باشد. در گذشته استفاده از کاشی و سرامیک های رنگ روشن به دلیل رعایت مسائل بهداشتی تاکید بسیاری می شد. اما امروزه به زیبایی و اجرای سبک های مدرن اهمیت بسیاری داده می شود. چرا که طراحی سرویس های بهداشتی نیز یکی از نکات با اهمیت و مورد توجه در میان افراد شده است. کاشی رنگ طوسی در طرح ها و اشکال گوناگون و همچنین برند های مختلف طراحی و تولید می شود. کاشی تبریز رنگ طوسی، یکی از برند های تولید کننده این محصول است.

تاثیر استفاده از کاشی رنگ طوسی در زیبا شدن آشپزخانه

کاشی رنگ طوسی، یکی از بهترین کاشی ها در آشپزخانه می باشد که می توان رنگ آن را با وسایل و دیزاین آشپزخانه، هماهنگ و در واقع ست کرد. این هماهنگی زیبایی خاصی را در محیط آشپزخانه ایجاد می کند. چرا که رنگ طوسی در دسته رنگ های طیف خنثی می باشد و می توان با گروه رنگ های گرم هماهنگی جذابی را ایجاد نمود. ترکیب رنگ هایی مانند قهوه ای و شیری در خصوص دیزاین آشپزخانه و تلفیق آن با کاشی رنگ طوسی می تواند فضایی مدرن و شیک را بسازد.

کاشی های رنگ طوسی، دارای مقاومت و دوام بالایی می باشند و کاربرد آن در کاشی دیوار و کف آشپزخانه به صورت عایقی زیبا و کاربردی است. کاشی ها به دلیل لعابی که بر روی آنها طراحی شده، در برابر رطوبت کارایی بالایی دارند و مانع از نفوذ نم می شوند.در صورتی که آشپزخانه شما کوچک است می توانید از سرامیک طوسی براق استفاده کنید که نور را انعکاس می دهد و آشپزخانه را بزگتر جلوه می دهد.

به کاشی طوسی چه رنگ کابینتی میاد؟

استفاده از کاشی رنگ طوسی، در فضای آشپزخانه می تواند به زیبایی محیط کمک بسزایی داشته باشد. باید گفت رنگ سفید و مشکی از رنگ های خنثی می باشند که ترکیب این دو رنگ، ساخت رنگ طوسی را تشکیل می دهد. طوسی در رنگ شناسی جز رنگ های سرد و خنثی محسوب می شود. کاربرد این رنگ در دکوراسیون های داخلی به عنوان پس زمینه و همچنین ساده کردن فضا بسیار زیاد می باشد.

استفاده از کاشی رنگ طوسی و ترکیب آن با رنگ سفید و یا شیری در فضای آشپزخانه محیطی زیبا را تشکیل می دهد. ترکیب رنگ های خنثی با برخی از رنگ های سرد مانند بنفش و زرد و همچنین نقره ای و صورتی ترکیب جذابی را ایجاد می کند. انتخاب کابینت هایی به رنگ قهوه ای روشن و یا آبی و نارنجی ملایم نیز هماهنگی زیبایی را با کاشی رنگ طوسی ایجاد خواهد کرد.

آشنایی با انواع طرح های کاشی رنگ طوسی

در ادامه به بررسی انواع طرح‌های کاشی طوسی در مجموعه مانامستر می‌پردازیم:

کاشی های طوسی به صورت طرح دار :

کاشی رنگ طوسی دارای تنوع زیادی می‌باشد. کاشی با مدل‌هایی که دارای زمینه سفید و طوسی مینیاتوری هستند و برگرفته از طرح‌های اروپایی می‌باشند. این طرح‌ها جذابیت ویژه ای به دکوراسیون داخلی یک فضا می دهند. اشخاصی که به سبک‌های مدرن علاقمند می‌باشند این طرح ها مناسب سلیقه آن‌ها است. کاشی رنگ طوسی به صورت طرح دار بیشتر در سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. به صورتی که در یک طرف دیوار کاشی طرح دار و در قسمت دیگر دیوار از کاشی رنگ طوسی به صورت ساده استفاده می شود.

باید گفت کاشی رنگ طوسی که به صورت طرح دار می باشد در قسمت هایی از کاشی آشپزخانه مانند کاشی بین کابینتی و همچنین بالای روشویی مورد استفاده قرار می گیرند. کاشی های طرح دار به دلیل اشکال هندسی که بر روی آنها طراحی شده است دارای جذابیت بالایی می باشند. طرح های هندسی در کنار طرح های ساده کار را شکیل تر و زیباتر جلوه می دهد.

کاشی های طوسی به صورت ساده :

کاشی رنگ طوسی به صورت ساده، زیبایی و جذابیت ویژه خود را دارد و در بیشتر مواقع در سبک دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع طراحی دارای طیف گسترده ای از رنگ ها می باشد که به صورت تیره و روشن و همچنین براق موجود می باشد. از این مدل کاشی در طرح طوسی ساده می توان هماهنگی خوبی در کنار رنگ های همسان در فضا ایجاد کرد. عموما کاشی حمام و سرویس بهداشتی از کاشی رنگ طوسی ساده در ابعاد کوچک بیشتر استفاده می کنند. از کاشی ساده در کف سرویس های بهداشتی در رنگ های روشن و در دیوار ها از رنگ های متنوع و طرح دار استفاده بیشتری دارد.

کاشی های طوسی به صورت سه بعدی و برجسته :

امروزه مدل های جدیدی از کاشی رنگ طوسی به صورت برجسته وارد بازار شده است که دارای جذابیت بالایی می باشد. در این مدل از کاشی از طرح های هندسی به سبک مدرن مشاهده می شود که در قسمت های از دیوار کار می شود. کاشی های برجسته ظاهری متفاوت و زیبا را به محیط می دهد.

طرح های برجسته که به صورت هندسی طراحی شده اند بر روی کاشی ساده به صورت مات طراحی شده است و باعث می شود تا فضای مورد نظر از یکنواختی خارج شود. اما باید بدانیم که تمیز کردن این مدل از کاشی ها کمی دشوار است و دقت بیشتری را برای نظافت می طلبد.

کاشی های طوسی به صورت گرانیتی با مدل سنگ مرمر :

کاشی رنگ طوسی به صورت مرمر از جدیدترین مدل های کاشی طوسی می باشد. این کاشی ها از سطحی مات برخوردارند و غالبا دارای لعاب نمی باشند. از دستگاه های مختلفی برای براق کردن و صیقل دادن این کاشی استفاده می شود. این نوع کاشی دارای مقاومت و دوام بالا در برابر ضربه و همچنین مواد شوینده می باششد و از کیفیت عالی برخوردار است.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.