خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی بصورت عمده یکی از روش های محبوب و پرکاربرد است که اغلب کافرماها برای پروژه های ساختمانی بزرگ نسبت به آن اقدام می کنند. یکی از مهمترین مزیت خرید عمده مصالح ساختمانی از جمله خرید بلوک هبلکس از میان برداشتن واسطه ها می باشد، در نظر داشته باشید از زمان تولید هر محصول تا زمانی که در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد افراد زیادی به عنوان واسطه کسب سود می کنند که با خرید یکباره مصالح مورد نیاز پرداخت هزینه به واسط ها بسیار کمتر می شود.
کاشی و سرامیک، جزو آن دسته از محصولاتی هستند که وابستگی زیادی به سلیقه افراد دارند. امروزه انواع متنوعی از بهترین برند کاشی و سرامیک، بر اساس فرهنگ‌ها و ایده‌های مختلف طراحی می‌شوند که هرکدام از آنها کیفیت متفاوتی دارند. تصور کنید که انتخاب بهترین کاشی از بین صدها برند چقدر می‌تواند کار دشواری باشد؟! به‌همین دلیل، انتخاب یک روش آسان برای خرید اینترنتی کاشی که بتواند فرایندهای انتخاب و تصمیم‌گیری شما را تسهیل کند، بسیار جذاب خواهد بود.
اهمیت زیبایی در معماری و دکوراسیون ساختمان، بر هیچ‌کس پوشیده نیست. یکی از المان‌های بسیار مهم در معماری و دکوراسیون که همیشه در معرض دید قرار دارد، کاشی‌ها هستند. امروزه انواع متنوعی از کاشی‌ها در بازار وجود دارند که در طرح‌ها و قالب‌های مختلف تولید شده‌اند. هرچند جنس، کیفیت و قالب کاشی حائز اهمیت است؛ اما بسیاری از مردم در هنگام خرید کاشی‌ها؛ علاوه بر کیفیت ساخت، به قیمت آن نیز اهمیت می‌دهند. همچنین، ممکن است برخی افراد، قیمت کاشی و سرامیک استفاده شده در منزل خود را ندانند. برای همین به دنبال روش‌هایی برای تشخیص ارزانترین کاشی در بازار باشند. ما در این مقاله قصد داریم به هرکدام از این ابهامات و سؤالات پاسخ دهیم.
سنگ ماده اولیه ساخت و ساز ساختمان است. زیرا بادوام تر، محکم تر، سفت تر و عاری از عیوب مانند ترک و غیره می باشد. سنگ یک مصالح ساختمانی طبیعی است. از سنگ در قسمت های مختلف ساختمان از جمله پی، سقف، کف، نما، سنگفرش و غیره استفاده می شود. انواع مختلفی از سنگ ها مانند بازالت، مرمر، سنگ آهک، ماسه سنگ، کوارتزیت، تراورتن، تخته سنگ، گنیس، لاتریت و گرانیت موجود است که می توان از آنها به عنوان مصالح ساختمانی استفاده کرد.
امروزه علاوه بر روش های مختلفی که برای ساخت و ساز استفاده می شود و کارایی زیادی دارد، سعی می شود تا مصالح جدید و در عین حال کاربردی نیز تولید و روانه بازار شود تا برای هر نوع ساختمان یا ساختمان سازی به کار برده شود؛ بلوک سبک یکی از همان مصالح نوین است که به دلیل وزن پایین و مقاومت بالا توانسته در بین افراد مختلف و ساختمان سازان نیز جایگاه ویژه برای خود بوجود آورد و اکنون با گذر زمان به‌عنوان یکی از مصالح کاربردی شناخته می شود.
بزرگترین نمایشگاه کاشی ترکیه و دومین نمایشگاه بزرگ جهان، UNICERA، نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک توسط نمایشگاه های بین المللی TG Expo با همکاری فدراسیون سرامیک ترکیه (TSF) و انجمن تجارت لوازم بهداشتی و ساختمانی (TIMDER) پشتیبانی و برگزار می شود.

دسته ها

مجله مانامستر