آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
جستجو

مجله مانامستر

در صورتی که قصد شروع ساخت و ساز دارید، قطعا ابتدا باید نسبت به مصالح ساختمانی شناخت کافی داشته باشید تا بتوانید تصمیم بگیرید که سفال بهتر است یا بلوک سیمانی؟ کدام برای ساخت و ساز مناسب است؟
لیست کامل مصالح ساختمانی شامل تعداد زیادی از متریال‌های قدیمی و جدید است. به کمک وندور لیست مصالح ساختمانی خریداری آن‌ها بسیار راحت‌تر خواهد بود. برای بررسی و معرفی دقیق‌تر این مصالح آن‌ها را با دیدگاه‌های مختلف دسته‌بندی کرده و توضیحات هر یک را به طور جداگانه ارائه خواهیم کرد.
اجرای نما جهت زیباسازی دیوارهای هبلکس کاری دشوار است. زیرا جهت بر هم نخوردن ایمنی سازه، این فرایند باید مطابق اصول سخت‌گیرانه ایمنی صورت بگیرد. در این مطلب از مجله مصالح ساختمانی مانامستر به شکل کامل شرایط اجرای نما روی هبلکس را بررسی خواهیم کرد.
کلکتور چیست؟ نحوه نصب جعبه کلکتورها چگونه است؟ صفر تا صد بررسی مزایا و معایب انواع کلکتور و موارد کاربرد آن که قبل از انتخاب و خرید کلکتور ضروری است.
در این مطلب از مجله مانامستر به شکل تخصصی توضیح می‌دهیم که آجر ماسه آهکی چیست؛ سپس با ویژگی‌ها و کاربرد این مصالح آشنا می‌شویم.
مجله ساختمانی مانا مستر در این مقاله با توضیح کامل صفر تا صد مراحل ساختمان‌سازی 1402 تلاش می‌کند کوتاه‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین ترتیب مراحل ساخت ساختمان را پیش روی شما قرار دهد

رویدادها

برترین گروه های محصولی مانامستر

مجله مانامستر

هر اطلاعاتی که برای خرید و نصب کاشی، انتخاب سنگ نمای ساختمان، خرید سرامیک کف و پرسلان و… لازم دارید را از مجله مانامستر مطالعه کنید، این بخش از وبسایت تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر با بیش از ده ها مطلب در زمینه مصالح و تجهیزات ساختمانی می تواند راهنمای خوبی برای شروع ساخت و ساز باشد زیرا در این حوزه اطلاعات جامع و دقیقی را همراه با جزئیات در اختیار شما قرار می دهد.

اطلاعات بروز مجله صنعت ساختمان

تکنولوژی و فناوری های دنیا دائما در حال پیشرفت هستند، به گونه ای که هرروزه شاهد رونمایی از محصولات جدیدی در سراسر دنیا و ورود آن به بازار هستیم بنابراین با راهنمایی یک مجله سرامیک و ساختمان معتبر می توانید از تازه های بازار و آخرین اخبار کاشی و سرامیک در جهان و موارد استفاده از آن مطلع شوید. در صورتی که تنها از مصالح ساختمانی قدیمی و روش های سنتی برای نصب تجهیزات و مصالح خود استفاده می کنید باید بدانید امروزه روش های نوین و ساده ای جایگزین روش های سنتی شده است که تا حد زیادی در زمان و هزینه های ساخت و ساز نیز صرفه جویی می شود.

مجموعه تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر بعنوان یک فروشگاه اینترنتی و حضوری فعال در زمینه ارائه انواع محصولات و تجهیزات ساختمانی است که هرآنچه از ابتدای ساخت سازه از جمله انواع مصالح ساختمانی آجر، بلوک و… تا نصب شیرآلات و کاشی دیوار لازم دارید در وبسایت مانامستر قابل سفارش و خریداری است علاوه براین مسائلی در زمینه نصب کاشی استخر، مواد شیمیایی پرکاربرد در ساختمان، انواع بلوک سبک و… از جمله مطالبی است که می توانید صفر تا صد کاربرد و نحوه استفاده هریک را از طریق مجله ساختمان و معماری مانامستر بدست آورید.

علاوه براین مجموعه مانامستر با ارائه خدمات متنوع و فراهم کردن ارتباط راحت بین فروشنده و مصرف کنندگان در زمینه انواع کاشی و سرامیک، معماری و دکوراسیون، انواع تجهیزات سرویس بهداشتی، اخبار صنعت ساختمان و همچنین اخبار مصالح ساختمانی توانسته به عنوان یک مجله ی ساختمان معتبر و متناسب با نیازهای مشتری شناخته شود و بصورت مستمر و فعال پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتریان باشد.

بنابراین در وبسایت مانامستر مشتریان علاوه بر امکان خرید راحت می توانند از آخرین تجهیزات و مصالح تولید شده در دنیا و نحوه استفاده از تجهیزات مطلع شوند، مجله مانامستر نه تنها برای مشتریان این مجموعه بلکه به عنوان مرجع علمی و آموزشی معتبری محسوب می شود که با ارائه مطالب آموزشی کامل و جامع توانسته سوالات و مشکلات بسیاری از کاربران را پاسخگو باشد.

آخرین اخبار صادراتی و مصالح ساختمانی از جمله اطلاعات مورد نیاز برای افرادی است که به صورت فعال در این زمینه مشغول فعالیت هستند، بنابراین با پیگیری و مطالعه مقالات مجله مانامستر می توانید از تمام اخبار و اتفاقاتی که در این حوزه رخ می دهد مطلع شوید و خود را با آخرین متدها و تغییرات روز دنیا همگام کنید.

مجموعه مانامستر از سال 1385 ، پایه های پیشرفت خود را با تمرکز با هدف تامین و توزیع محصولات متنوع و ارج نهادن ارزش و جایگاه مشتری بنا نهاده است و در حال حاضر به عنوان بزرگترین مجموعه تولید و توزیع مصالح ساختمانی به شمار می آید که علاوه بر ارائه محصولات ساختمانی می توانید تمامی اخبار روز دنیا در صنعت ساختمان و همچنین اخبار مانامستر را از این وبسایت پیگیری کنید.

آخرین اخبار و مقالات کاشی و سرامیک

نحوه انتخاب و خرید کاشی و سرامیک و همچنین نحوه نصب آن از جمله چالش هایی است که بسیاری از مشتریان با آن سروکار دارند که در مجله مانامستر صفر تا صد مراحل انتخاب تا نحوه نصب انواع پرسلان و سرامیک به صورت کامل همراه با جزئیات بررسی شده است. همچنین در مجله ی ساختمانی مانامستر می توانید در رابطه با نحوه انتخاب و نصب انواع کاشی و سرامیک، انواع آجر، سنگ، بلوک ساختمانی، مواد شیمیایی ساختمان، چینی بهداشتی، لوله و اتصالات و… مطالب متنوعی را مطالعه و استفاده کنید.

صادرات انواع مصالح ساختمانی به سراسر دنیا

از طرفی با توجه به اهمیت صادرات و ارزآوری برای کشور دراین مجله سعی شده است تا اطلاعات جامع و اخبار صادرات مصالح ساختمانی به سراسر دنیا از جمله ترکیه، روسیه، عراق، کشورهای اروپایی و انگلیس در دسترس تمامی کاربران قرار گیرد.

لازم به ذکر است مجموعه مانامستر به عنوان یکی از اولین صادرکنندگان مصالح ساختمانی به کشورهای مختلفی از جمله ترکیه، عراق، روسیه، کشورهای اروپایی و کشورهای عربی به شمار می آید که قادر به صادرات بهترین و باکیفیت ترین مصالح ساختمانی در برندهای مختلف به سراسر دنیا با بهترین قیمت می باشد که دستاورد بزرگی برای کشور ایران محسوب می شود و همچنین نشان از فعالیت مستمر و موفقیت مجموعه مانامستر و کیفیت بالای تمامی محصولات می باشد.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.