آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

کاشی سایز 60*30

فیلترها

انتخاب کارخانه
فیلتر کارخانه
انتخاب نوع لعاب
فیلتر لعاب
انتخاب طرح
فیلتر طرح
انتخاب جنس
فیلتر جنس کاشی
انتخاب رنگ
فیلتر رنگ
انتخاب سایز
فیلتر سایز

ثبت درخواست مشاوره محصول

جهت ثبت درخواست خرید کاشی سایز 60*30 شماره خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

کاشی سایز 60*30

کاشی سایز 60*30 (Tile size 30 * 60) یکی از ابعاد محبوب و پر طرفدار در بازار کاشی و سرامیک می باشد. زیرا اندازه این کاشی ها نه آن قدر کوچک است که فضاهای محدود را شلوغ جلوه دهد و نه آن قدر بزرگ است که باعث ایجاد حس تکرار و خستگی در محیط شود.

خرید کاشی سایز 60*30

یکی از نکاتی که باید هنگام خرید کاشی مد نظر داشته باشید انتخاب ابعاد مناسب برای سطوح مختلف است. کاشی سایز 60*30 یکی از کاشی های پرکاربرد در ساخت و ساز منازل و اماکن می باشد که به منظور پوشش سطوح در رنگ های مختلف می توان آن را خریداری نمود.

شاید این مسئله دور از ذهن به نظر برسد که در کنار طرح و رنگ کاشی، سایز و ابعاد آن نیز در زیبایی محیط تاثیر بسیار زیادی دارد. اما در واقع یکی از فاکتورهای زیبایی محیط هماهنگی و هارمونی اندازه سرامیک با دیگر المان های دکوراسیون می باشد. یکی از استفاده های رایجی که از کاشی سایز 60*30 می شود برای کاشی سرویس بهداشتی و حمام است. همان طور که می دانید باید برای جلوگیری از آسیب های ناشی از نم و رطوبت، سطوح در این محیط ها اعم از کف و دیواره ها را باید با کاشی به صورت کامل پوشاند.

 کاشی سایز 60*30

استفاده از کاشی سایز 60*30 از لحاظ تاثیر بر جلوه ی ظاهری در محیط حمام و سرویس بهداشتی بسیار رایج است. خرید کاشی حمام با اندازه 60*30 برای منازلی که فضای کمی دارند، باعث می شود که محیط بزرگ تر از اندازه واقعی به نظر برسد. می توان این قانون را تعمیم داد، در واقع می توانید برای جاهایی که متراژ کمی داشته و قصد دارید آن را دل باز تر جلوه دهید استفاده از کاشی 30 در 60 بسیار مناسب خواهد بود.

یکی دیگر از استفاده های کاشی سایز 60*30 کف پوش پذیرایی ها است.در پذیرایی هایی که وسعت بالایی داشته و دارای متراژ بالایی می باشند، استفاده از این کاشی ها می تواند گزینه مناسبی باشد. زیرا در متراژ بالا این کاشی ها می توانند قسمت های خالی محیط را پوشش داده و فضای منفی را از محیط حذف کنند.

درصورتی که پذیرایی دارای وسعت فضایی کمتری می باشد، نیز استفاده از این کاشی ها به عنوان کاشی کف و دیوارپوش انتخاب خوبی خواهد بود. زیرا در صورتی که بخواهید محیط را با کاشی های خیلی کوچک بپوشانید، نوعی حس درهم بودن و شلوغی در فضا ایجاد می شود.

استفاده از اندازه های متوسط نیز در فضاهای کوچک یک اشتباه بزرگ بشمار می رود. زیرا پس از مدتی فضای محیط تکراری شده و خستگی ذهنی و روانی را به دنبال خواهد داشت. نکته دیگر این که توصیه می شود که برای محیط های خیلی کوچک به عنوان به هیچ عنوان از کاشی های سایز بزرگ استفاده نکنید. زیرا با قرار گرفتن کاشی های سایز بزرگ در یک فضای بسته کوچک، فضایی مرده و خسته کننده ایجاد می شود.

بنابراین بهتر است پیش از این که خرید خود را قطعی نمایید، در صورت امکان با یک مشاور مجرب و یا افرادی که تجربه و آگاهی لازم را در این زمان دارند برای انتخاب سایز کاشی مشورت و گفت وگویی هرچند کوتاه داشته باشید.

عوامل تاثیر گذار  در قیمت کاشی 60*30

قیمت کاشی 30 در 60 به طور معمول به رونق بازار ساخت و ساز و قیمت مصالح دیگر مانند سیمان وابسته است. در واقع هر چقدر که بازار ساخت وساز رکود بیشتری داشته باشد فروش کاشی سایز 60*30 کمتر شده و به تبع، با کاهش نقدینگی شرکت های تولیدکننده ممکن است شاهد افزایش قیمت کاشی باشیم. اما اگر نقش نوسانات بازار در قیمت سرامیک نادیده بگیریم می توان عوامل زیر را به عنوان فاکتورهای اصلی تاثیرگذار در قیمت کاشی عنوان نماییم.

  • تجهیزات خط تولید: تجهیزات و فناوری در تولید کاشی مرغوب و با کیفیت حرف اول را می زند. بنابراین بسته به این که خط تولید تا چه میزان پیشرفته باشد و توسط چه کشوری ساخته شده باشد، قیمت کاشی ها متغیر خواهد بود.
  • نوع خاک: نوع خاکی که برای کاشی ها بکار برده می شود نیز از عوامل تاثیرگذار در قیمت سرامیک 30 در 60 می باشد. در حال حاضر کاشی هایی که با خاک سفید تهیه و تولید می شوند از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.
  • پخت کاشی: یکی دیگر از عواملی که به صورت مستقیم در قیمت کاشی اثرگذار می باشد، نوع پخت این محصول است. در واقع برای آماده سازی سرامیک ابتدا به منظور مخلوط نمودن آب و خاک رس یک مرحله پخت اولیه برای کاشی در نظر گرفته می شود. سپس با قرار گرفتن لعاب روی کاشی برای بار دوم کاشی وارد مرحله پخت می شود. در صورتی که روی کاشی ها از طرح ها و نقش های دیجیتالی استفاده شده باشد نیز به منظور تثبیت نقش برای بار سوم کاشی وارد کوره می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که هر مرحله پخت باعث می شود که قیمت سرامیک 60*30 با مقداری افزایش همراه باشد.
  • طراحی محصول: طراحی و تنوع نقش های به کار رفته بر روی کاشی نیز از عواملی است که در تعیین قیمت کاشی نقش اساسی دارد. در واقع هرچقدر که طرح زیباتر و از نظر اجرا پیچیده تر باشد احتمال افزایش قیمت کاشی 30 در 60 نیز بیشتر خواهد بود.

خرید اینترنتی کاشی سایز 60*30

امروزه یکی از روش های خرید و فروش کاشی و سرامیک، روش آنلاین می باشد. برای خرید انواع کاشی های سایز 60*30 می توانید با مراجعه حضوری به بازار های آنلاین کاشی و مصالح ساختمانی، ویژگی های انواع کاشی را از طریق اینترنت مورد بررسی قرار دهید. در واقع یکی از بهترین روش های خرید اینترنتی کاشی سایز 60*30 استفاده از فروشگاه های معتبر آنلاین می باشد. زیرا در این روش خرید بسیاری از هزینه ها کاهش یافته و قیمت نهایی محصول برای خریدار مناسب تر خواهد بود.

 کاشی سایز 60*30

از مزایای دیگری که برای خرید اینترنتی کاشی سایز 60*30 می توان به آن اشاره نمود این است که در خرید اینترنتی خریداران قادر خواهند بود در مدت زمان کوتاهی، همان طور که در منزل نشسته اند از محصولات چندین فروشگاه دیدن کرده و مشخصات آن ها را با هم مقایسه نمایند. هم چنین اگر شرایط شما به گونه ای است که در طول روز امکان مراجعه به فروشگاه را ندارید می توانید در هر ساعت از شب که مایل باشید وارد فروشگاه های اینترنتی شده و خرید خود را به صورت آنلاین تکمیل و قطعی نمایید. فروش سرامیک سایز 60*30 به صورت اینترنتی این امکان را فراهم نموده است که مشتریان مشتریان بتوانند بدون این که از شهری به شهر دیگر سفر کنند، وارد فروشگاه های مجازی شهرهای دیگر شده و به راحتی خرید خود را انجام دهند.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.