آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

کاشی رنگ آبی

فیلترها

انتخاب کارخانه
فیلتر کارخانه
انتخاب نوع لعاب
فیلتر لعاب
انتخاب طرح
فیلتر طرح
انتخاب جنس
فیلتر جنس کاشی
انتخاب رنگ
فیلتر رنگ
انتخاب سایز
فیلتر سایز

ثبت درخواست مشاوره محصول

جهت ثبت درخواست خرید کاشی رنگ آبی شماره خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

کاشی رنگ آبی

کاشی آبی در قسمت های مختلفی از ساختمان کاربرد دارد مثل دیوار استخر، دیوار آشپزخانه، دیوار سرویس بهداشتی، دیوار حیاط، دیوار راه پله و همچنین کف حیاط و پارکینگ، کف آشپزخانه، کف سرویس بهداشتی و حمام، کف استخر. برای استفاده از طرح ها و سایزهای مختلف کاشی و سرامیک توجه به سبک معماری محل نصب کاشی و سرامیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است به گونه ای که وجود هماهنگی در المان های موجود در طراحی فضا می تواند دکوراسیونی چشم نواز و زیبا ایجاد کند.

تاثیر استفاده از کاشی آبی حمام و سرویس بهداشتی بسیار زیاد است چون سردی و سکون رنگ کاشی آبی سرویس بهداشتی یا حمام و همچنین بالابردن سطح بهداشتی محیط برای این فضا بسیار مناسب است. کاشی آبی ساده با رنگ روشن برای سرویس‌ بهداشتی پرکاربردتر هستند و کاشی سرامیک رنگ آبی تیره در حمام. هر چند کاشی آبی تیره یا کاشی سرمه ای جز رنگ‌هایی است به تازگی مورد توجه طراحان قرار گرفته اما استفاده از سرامیک آبی روشن در نشان دادن آلودگی و کثیفی‌ها نیز نقش مهمی ایفا می کند.

کاشی آبی آشپزخانه کمتر در خانه ای یافت می شود اما سبک های دکوراسیون مدرن از کاشی رنگ طوسی (با ته مایه آبی) و کاشی آبی برای آشپزخانه خیلی استفاده می کنند. نگران سردی بیش از حد کاشی سرامیک رنگ آبی نباشید، کافی ست از کاشی سفید یا کاشی صدفی، زرد و طلایی و… برای تکمیل این رنگ استفاده کنید.

کاشی آبی فیروزه ای یک طیف های شناخته شده رنگ آبی است. رنگ فیروزه ای جذابیت خاصی دارد که در هیچ رنگ دیگری دیده نمی شود. با اینکه در دنیای دکوراسیون از این رنگ استقبال کمی شده اما دلیل بر ضعف آن نیست. کاشی فیروزه ای را می توان هم در دکوراسیون سنتی ایرانی و کلاسیک و هم در دکوراسیون مدرن بکار برد. کاشی آبی فیروزه-ای در سایه ها و تناژهای مختلف زیادی تولید می شود و بهترین رنگ ها برای ترکیب با کاشی آبی فیروزه ای، رنگ زرد، صورتی کم رنگ، قرمز جگری، کاشی سبز، سیاه، سفید، بنفش، کرم و خاکستری و طوسی هستند..

 کاربرد کاشی رنگ آبی

رنگ آبی در کاشی و سرامیک از رنگ های محبوب و بسیار پرطرفدار است که فروش بسیار خوبی دارد. رنگ آبی کاشی و سرامیک مناسب استفاده در مکان ها و فضاهای مختلفی است و در حقیقت رنگ کاشی خیلی بر محل مصرف آن تاثیری ندارد. اما با توجه به اینکه اکثر افراد از رنگ های خنثی و رایج برای سالن، پذیرایی و اتاق خواب ها استفاده می کنند، استفاده از سرامیک رنگ آبی در منازل به سرویس های بهداشتی، حمام و آشپزخانه ها محدود شده است.

البته انواع کاشی و سرامیک اتاق عمل و آزمایشگاه که از انواع کاشی های ضد اسید هستند را نیز بیشتر به رنگ آبی و سبز تولید می کنند. از انواع کاشی های آبی رنگ برای فضاهای بین کابینتی نیز استفاده می شود. قرار گرفتن کاشی آبی رنگ در فضای بین کابینت در کنار کابینت های سفید، ترکیبی زیباست که می تواند زیبایی آشپزخانه شما را دو چندان کند.

ترکیب رنگ کاشی آبی با سایر رنگ ها

  1. ترکیب رنگ کاشی آبی با نارنجی: استفاده از رنگ نارنجی در کنار رنگ آبی باعث ایجاد کنتراست در میان رنگ های متضاد شده و در نهایت موجب گرم تر به نظر رسیدن محیط می گردد.
  2. کاشی آبی تیره و کاشی سفید: استفاده از رنگ آبی تیره یکنواخت در سرویس های بهداشتی به صورت معمول نیز با رنگ سفید تجهیزات ثابت در سرویس بهداشتی کاملا سازگاری دارد.
  3. ترکیب کاشی آبی روشن و سفید: سفید و آبی روشن دو رنگی که هر دو بسیار آرامش بخش بوده و یک سبک سنتی را به همراه دارند. این دو رنگ در سرویس های بهداشتی و حمام با قرار گرفتن در مقابل نور طبیعی جلوه بیشتری نیز خواهند داشت.

قیمت کاشی و سرامیک آبی

در قیمت گذاری سرامیک ها رنگ چندان تاثیری نمی گذارد. البته رنگ های پرکاربرد و پرفروش معمولا دارای قیمت بالاتر هستند. تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر در بخش کاشی رنگ آبی برندهای مختلفی ارائه داده و قیمت های آن ها را دائما به روز رسانی می کنیم. شما می توانید کاشی سرامیک های آبی را بررسی، قیمت آن ها را با هم مقایسه کرده و محصول مورد نیازتان را خریداری کنید.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.