آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی
هرچه در انتخاب بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی حساسیت بیشتری به خرج دهید، در آینده هزینه کمتری برای تعویض کاشی و بازسازی مجدد سرویس بهداشتی می‌پردازید

فهرست مطالب

اولین چیزی که در سرویس بهداشتی به چشم می‌آید درخشش، پاکیزگی، مدل و رنگ کاشی‌های این محیط است. در واقع، هرچه در انتخاب بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی حساسیت بیشتری به خرج دهید، در آینده هزینه کمتری برای تعویض کاشی و بازسازی مجدد سرویس بهداشتی می‌پردازید؛ زیرا کاشی شیک و خوش‌رنگ در سرویس بهداشتی هیچوقت شما را دلزده نمی‌کند.

در این مقاله درباره‌ی بهترین رنگ سرامیک برای سرویس بهداشتی صحبت و ویژگی‌های یک رنگ کاشی مناسب با محیط حمام و دستشویی را بررسی می‌کنیم. لطفاً تا آخر مطلب همراه مجله مانامستر باشید.

بهترین رنگ سرامیک برای سرویس بهداشتی

معرفی 9 رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی

جهت انتخاب بهترین رنگ سرامیک سرویس بهداشتی باید با پالت رنگی متناسب آشنایی مختصری داشته باشید؛ زیرا، تلفیق رنگ‌ بندی کاشی در سرویس بهداشتی جزو اولین موارد حائز اهمیت در انتخاب رنگ کاشی، مخصوصا برای سرویس‌های کوچک است. بدانید چه رنگ‌هایی باعث انبساط فضا و بازتر نشان دادن محیط می‌شوند.

در ادامه به این رنگ‌ها اشاره می‌کنیم.

  1. سفید: رنگ سفید در ابتدا یک انتخاب بدیهی و روتین به‌نظر می‌رسد. ولی بهترین ایده برای روشن‌تر نشان دادن فضای کوچک سرویس بهداشتی است.
  2. طوسی روشن: برای کسانی که تمایلی به استفاده از رنگ سفید ندارند، بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی طوسی روشن با گل‌های ریز یا طرح‌های کم عمق و جذاب است. این رنگ نیز، باعث بازتر دیده شدن سرویس بهداشتی می‌شود.
  3. رنگ‌های خنثی‌ مانند بژ، کرم و نسکافه‌ای روشن: رنگ‌های خنثی‌ برای فضای کوچک همیشه ایده خوبی بوده‌اند. بدون اینکه مانند رنگ سفید تکراری شوند، همیشه زیبا هستند و از مد نمی‌روند.
  4. مشکی: در سرویس بهداشتی با نور کم و طبیعی رنگ مشکی می‌تواند انتخابی مناسب برای انبساط فضا باشد. انعکاس نور در کاشی مشکی رنگ فضای حمام و دستشویی را دل‌بازتر نشان می‌دهد. البته اگر با تمیز کردن مداوم لک آب از روی این کاشی مشکلی نداشته باشید.
  5. سبز دریایی: این رنگ فضا را دنج نشان می‌دهد و نوعی کاشی لاکچری‌ برای بزرگ‌تر دیده شدن سرویس بهداشتی است.
  6. آبی درباری: می‌توانید از آبی درباری که یک رنگ نسبتا روشن است در ترکیب با مشکی یا رنگ‌های تیره استفاده کنید. این تلفیق رنگ‌بندی کاشی در سرویس بهداشتی ایده خوبی برای بازتر کردن فضا است.
  7. صورتی پاستیلی: به‌عنوان یک تازه عروس بهترین انتخاب برای کاشی سرویس بهداشتی فانتزی و شیک، صورتی پاستیلی است؛ زیرا رنگ شاد و سرزنده‌ای بوده و فضای کوچک را بزرگ‌تر و آرام نشان می‌دهد.
  8. آبی آسمانی: رنگ آبی بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی است؛ زیرا با درخشش و انعطافی که دارد، محیط را دل‌باز نشان می‌دهد.
  9. لیمویی: رنگ لیمویی وقتی به تنهایی استفاده شود خیلی تاثیرگذار است. این رنگ باعث آرامش فضا و ایجاد محیطی منبسط می‌شود.

راهنمای انتخاب بهترین رنگ کاشی برای انواع سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی و دستشویی یکی از بخش‌های حیاتی در هر محیط است و انتخاب رنگ کاشی مناسب برای آن می‌تواند تأثیر زیادی در ظاهر و احساس کلی این فضا داشته باشد. در ادامه به توضیح برخی اصول و نکات مهم در انتخاب رنگ کاشی برای انواع سرویس بهداشتی و دستشویی می‌پردازیم:

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس‌‌ بهداشتی بزرگ

شاید ابتدا فکر کنید که در انتخاب رنگ کاشی سرویس بهداشتی بزرگ دستتان باز است و می‌توانید هر رنگی که می‌خواهید انتخاب و آن را اجرا کنید‌؛ البته، کاملا درست فکر کرده‌اید. ولی، در این میان نکاتی هست که باید بدانید.

حتما از تلفیق دو یا سه رنگ برای سرامیک‌های حمام و دستشویی بزرگ استفاده کنید تا فضا به خوبی با رنگ‌های مکمل یا حتی هم‌خانواده پوشش داده شود و جلوه بصری بهتری ایجاد کند. درصورتی‌ که نور پردازی در فضا به درستی صورت گرفته باشد یا نور طبیعی محیط کافی باشد، انتخاب رنگ‌های مشکی، سرمه‌ای سیر و خاکی و یشمی می‌تواند بهترین گزینه برای بزرگ‌ترین دیوار در سرویس بهداشتی باشد.

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس‌‌ بهداشتی بزرگ

فراموش نکنید انتخاب یک‌نواخت از رنگ‌ها، مخصوصا رنگ‌های روشن می‌تواند باعث ایجاد فضایی بی‌روح و تکراری در سرویس بهداشتی شود‌؛ بنابراین هنگام انتخاب بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس‌‌ بهداشتی بزرگ از رنگ‌های شاد در کنار رنگ سفید با تناژ گرم استفاده کنید تا فضا دلباز، شیک و جذاب جلوه کند

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک رنگ‌های روشن و خنثی‌ هستند. در سرویس بهداشتی کوچک لازم است همه‌چیز دقیق انتخاب شود و تا از فضا به صورت بهینه استفاده شود؛ بنابراین کمتر ریسک کنید و از رنگ‌ کاشی سفید، لیمویی روشن، صدفی مات، صورتی ملایم و سبز کاهویی برای فضای کوچک سرویس بهداشتی استفاده کنید.

همواره در تلاش باشید تا کاشی سرویس بهداشتی کوچک را در طرح‌های ساده‌تر با رنگ‌های لایت و روشن انتخاب کرده‌ و ابعاد آن بزرگ باشد تا فضا را بازتر نشان دهد.

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی مدرن و مینیمال

در سبک مدرن محدودیتی برای انتخاب رنگ‌های شاد ندارید. اما اگر به‌دنبال رنگ کاشی منحصربه‌فردی برای سرویس بهداشتی منزل‌تان بوده و از قضا طرفدار سبک مدرن هستید. پیشنهاد مجله مانا مستر به شما رنگ‌های ارغوانی، بنفش، سرمه‌ای و پالت رنگ‌های پاستیلی است.

این رنگ‌ها اگر با طرح‌های گل ریز و کاشی مات تلفیق شوند، فضایی دنج و دلنشین در سرویس‌‌ بهداشتی می‌سازند. سبک مدرن معمولا برای خانه‌هایی با متراژ پایین است و بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی مدرن رنگ‌های زنده، شاد در کنار طرح‌های فانتزی و ساده است.

شاید انتخاب رنگ‌های شاد به‌عنوان بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی کمی جسورانه و دارای ریسک باشد؛ بنابراین به‌جهت اینکه از این انتخاب پشیمان نشوید می‌توانید آن‌ها را در کنار رنگ‌های خنثی‌ و روشنی مانند کرمی، عاج فیلی، سفید یا نسکافه‌ای روشن به‌صورت تلفیقی استفاده کنید تا هم فضا بازتر دیده شود و هم محیط رنگ‌بندی شیک و مدرنی داشته باشد.

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی مدرن و مینیمال

در سرویس بهداشتی مینیمال همه‌چیز ساده، روشن و به‌دور از پیچیدگی کنار هم قرار گرفته‌اند. شاید رنگ سفید بدون هیچ طرح و نقش خاصی برای سرویس بهداشتی مینیمال بهترین گزینه‌ باشد؛ البته فراموش نکنید میتوانید از انواع طرح‌های فانتزی و بدون آشفتگی به صورت تلفیقی با رنگ سفید در این سبک بهره بگیرید.

بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی مینیمال که زیر مجموعه سبک مدرن محسوب می‌شود، رنگ‌های روشن و طرح‌های ساده هستند. حتی روشویی، سنگ توالت ایرانی و فرنگی نیز، در این سبک همگی ساده و دور از طراحی‌های خاص هستند. بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک رنگ‌های روشن مانند صدفی، سفید و شیری هستند.

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی کلاسیک

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی کلاسیک

اصولاً انتخاب رنگ مطابق با سبک معماری محیط می‌تواند جلوه بهتری به فضا بدهد؛ بنابراین بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی نیز، باید مطابق نقشه و معماری حمام و دستشویی انتخاب شود. متراژ سرویس بهداشتی به سبک کلاسیک کمی بیشتر از سایر سبک‌ها بوده و این برای مانور دادن روی رنگ کاشی‌ و سرامیک عالی است.

می‌توانید از انواع کاشی با رنگ‌های قهوه‌ای و طرح چوب، رنگ‌های براق و طلایی و پژ تند یا حتی از سبز نعنایی که فضایی نوستالژی به سرویس بهداشتی می‌دهد استفاده کنید. حتی استفاده از آجرهای مربعی کوچک با رنگ آبی فیروزه‌ای تیره باعث ایجاد فضایی کاملا کلاسیک‌ و شیک در سرویس بهداشتی شما می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتری درخصوص انتخاب بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی کلاسیک و سایر سبک‌ها با کارشناسان فروش و مشاورین آنلاین در سایت تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر ارتباط برقرار کنید.

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی لاکچری

سرویس بهداشتی لاکچری را می‌توان در دسته‌بندی سرویس‌های کلاسیک قرار داد؛ اما زرق و برق همه‌چیز در این سبک سرویس بهداشتی بیشتر است و طرح‌ها با پیچیدگی‌های زیادی روبرو هستند.

انتخاب لاکچری بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی می‌تواند کمی چالش برانگیز و سخت باشد اما فراموش نکنید رنگ‌های طلایی و براق همیشه لاکچری‌ و لوکس هستند؛ بنابراین انتخاب کاشی با طرح‌های عمیق، اشکال بزرگ و به همراه تلفیق رنگ‌های طلایی و نقره‌ای می‌تواند بهترین گزینه برای رنگ کاشی و سرام یک برای حمام‌ودستشویی لوکس باشد‌.

به‌طور کلی هرچه در خرید کاشی و سرامیک طرح‌های براق را انتخاب کنید‌ که تناژ رنگ طلایی و مشکی در آن بیشتر باشد، می‌توانید فضای سرویس بهداشتی را به جای لوکس‌تری تبدیل کنید. قطعا این انتخاب هزینه بیشتری دارد؛ اما ظاهری فوق‌العاده مجلل به سرویس بهداشتی شما می‌دهد.

جهت اطلاع از قیمت و خریدسرامیک سرویس بهداشتی و حمام حتما به بخش فروشگاه سایت مانامستر مراجعه و رنگ‌های لاکچری‌ کاشی و سرامیک را مشاهده کنید.

بهترین رنگ برای سرامیک کف حمام و دستشویی

احتمالا هنگام انتخاب کاشی برای حمام و دستشویی این سوال به ذهن‌تان خطور کرده باشد که سرامیک کف حمام چه رنگی خوبه؟ در ادامه‌ برای پاسخ به این سوال، پاسخ روشنی آورده‌ایم.

بهترین رنگ برای سرامیک کف حمام و همچنین دستشویی رنگ‌ خنثی‌ است. از آنجایی که منازل در عصر حاضر اکثرا آپارتمانی و کوچک است و فضای کمی به سرویس بهداشتی اختصاص داده شده، احتمالا حمام و دستشویی کوچکی دارید و برای کف آن به دنبال کاشی مناسب می‌گردید.

بنابراین پیشنهاد تیم مانامستر به شما انتخاب پالت رنگی خنثی‌ و روشن برای کف سرویس‌‌ بهداشتی است تا فضا بزرگتر به‌نظر برسد.

بهترین رنگ برای سرامیک کف حمام و دستشویی

البته فراموش نکنید سلیقه شخصی شما در انتخاب بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس‌‌ بهداشتی دخیل باشد تا فضا کاملا مطابق نیاز شما طراحی و دیزاین شود؛ اما فراموش نکنید کاشی کف سرویس بهداشتی در بدو ورود به این فضا اولین قسمتی است که به چشم می‌آید؛ بنابراین باید از نظر رنگ، کیفیت کاشی و جذابیت در بهترین سطح قرار داشته باشد.

یک قانون کلی برای رنگ سرامیک کف حمام و دستشویی وجود دارد و آن انتخاب پالت رنگی تیره‌تر نسبت به سقف و دیوارها است؛ زیرا انتخاب کف تیره و دیوارهای رنگ روشن باعث بزرگتر دیده شدن حمام و دستشویی و جذابیت بصری قوی در فضا می‌شود.

باز هم همه‌چیز بستگی به سلیقه، جسارت و ریسک‌پذیری شما دارد ولی به عنوان یک پاسخ پیش‌فرض به این پرسش که سرامیک کف دستشویی چه رنگی خوبه، ما به شما رنگ‌های تیره‌تر از دیوار را پیشنهاد می‌دهیم.

4 نکته مهم در خرید کاشی و سرامیک و انتخاب بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی

هنگامی که در فکر انتخاب بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی هستید، قطعا باید هزینه‌ای بپردازید و سرامیک‌های جدیدی بخرید. در این بخش نکات مهم در خرید کاشی و سرامیک را بیان می‌کنیم.

1. طرح مناسب انتخاب کنید

حتی اگر یک کاشی مرغوب برای سرویس بهداشتی انتخاب و خریداری کنید، اگر طرح آن مناسب و مطابق سلیقه شما نباشد، نتیجه آن چیزی نمی‌شود که می‌خواهید.

2. برند معتبر فراموش نشود

هنگام خرید، انتخاب از یک برند معتبر می‌تواند ضمانت کیفیت کاشی را برای شما داشته باشد و از هزینه‌های جانبی و احتمالی جلوگیری کند. مثلاً کاشی باکیفیت از برند معتبر احتمال ترک خوردنش کمتر است و رنگ آن در اثر شستشوی مکرر تغییر نمی‌کند.

3. به سهولت تمیزکاری و نگهداری کاشی توجه کنید

سهولت در تمیز کردن

لطفاً به سهولت تمیزکاری و روش نگهداری هر جنس کاشی‌ توجه کنید‌ برخی کاشی‌ها مستعد لک برداشتن هستند و ممکن است کار شما را زیاد کنند؛ بنابراین لازم است بدانید تمیزکاری کاشی‌های مات از براق ساده‌تر است.

4. اندازه کاشی‌ها مهم است

بهترین سایز کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک، سرامیک سایز بزرگ است. سرامیک با سایز بزرگ در فضای سرویس بهداشتی که متراژ کمی دارد می‌تواند توهم انبساط فضا ایجاد کند.

جمع‌بندی

همه ما قبول داریم که کاشی و سرامیک اولین قسمتی هستند که بدو ورود در حمام و دستشویی به چشم می‌آیند؛ بنابراین علاوه‌بر مدلی زیبا، کیفیت بالا و قیمت مناسب باید رنگ مناسبی نیز، داشته باشند. اصلا از انتخاب رنگ‌های شاد، جسورانه و زیبا نترسید.

پس رنگی را انتخاب کنید که حال شما را وقتی برای شستن دست و صورتتان به سرویس بهداشتی می‌روید، بهتر کند و بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس‌‌ بهداشتی باشد.

بهترین رنگ کاشی‌ برای سرویس بهداشتی

شرکت مانامستر برای خریداران عمده، انبوه سازان و پروژه داران انواع رنگ‌های کاشی برای سرویس بهداشتی را ارائه می‌دهد؛ بنابراین جهت اطلاع از قیمت کاشی و سرامیک، نحوه‌ی انتخاب بهترین رنگ سرامیک برای سرویس‌‌ بهداشتی، انتخاب ابعاد و متراژ مناسب سرامیک با کارشناسان سایت مانا مستر در بخش پشتیبانی و فروشگاه این مجموعه در ارتباط باشید.

منبع: homedecorbliss

0 0 رای ها
امتیاز بدهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برترین گروه های محصولی مانامستر

جدیدترین مقالات مانامستر

در این مطلب از مجله مانامستر در مورد وال پست دیوار هبلکس، اهمیت و کاربرد آن صحبت می‌کنیم تا بتوانید خرید اینترنتی بلوک هبلکس را با دقت بالایی انجام دهید.
گروه کارشناسان مجله ساختمانی مانامستر در این مقاله با ارائه‌ی مطالب مفید و کاربردی با عنوان راهنمای خرید انواع لوله و اتصالات ساختمانی شما را با معیارهای مهم و اساسی در هنگام خرید لوله و اتصالات آشنا می‌سازد.
با توجه به کاربرد و اهمیت لعاب در ساخت و پخت کاشی و سرامیک در ادامه این مطلب از مجله تولید و پخش مصالح ساختمانی به بررسی صفر تا صد ویژگی، مزایا، موارد استفاده و طرز تهیه لعاب کاشی می‌پردازیم.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.