آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
جستجو

اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی مانامستر

اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی مانامستر
اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی مانامستر، باعث می‌شود که بتوانید سرمایه خود را در مسیر رشد، خرج کنید. در ادامه با فرایند کلی دریافت نمایندگی و جزئیات پخش مصالح ساختمانی آشنا می‌شویم.

فهرست مطالب

مانامستر یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده و فروشنده مصالح ساختمانی در ایران است. این شرکت با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در این حوزه و بیش از ۱۰۰۰ مدل مصالح، نقش موثری در صنعت ساختمان‌سازی دارد. شرکت ساختمانی مانامستر با ارائه طرح‌های متنوع، محبوب‌ترین طرح‌های موجود در بازار را به مشتریان عرضه می‌کند.

اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی مانامستر، باعث می‌شود که بتوانید سرمایه خود را در مسیر رشد، خرج کنید. در ادامه با فرایند کلی دریافت نمایندگی و جزئیات پخش مصالح ساختمانی آشنا می‌شویم.

گروه مانامستر

کسب درآمد با دریافت نمایندگی

حتما می‌دانید که یکی از بهترین راه‌ها برای رسیدن به ثروت، کسب نمایندگی شرکت‌های معتبر است. این کسب و کار سودآور است، دردسر کمی دارد و از سوی دیگر باعث رشد اقتصاد کشور می‌شود. از مهم‌ترین گام‌ها برای اخذ نمایندگی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تحقیق و بررسی درباره نمایندگی‌های پر سود

بهترین راه برای شروع فرایند کسب نمایندگی، تحقیق درباره اصناف و شرکت‌های مختلف است. پیشنهاد می‌شود سرمایه خود را صرف فروش اقلامی کنید که به آن‌ها نیاز دائمی وجود دارد. البته میزان علاقه شما به اصناف مختلف نیز نقش مهمی در این روند دارد. برای مثال اخذ نمایندگی مصالح ساختمانی یک ایده بسیار جذاب است؛ چرا که نیاز دائمی مردم به مسکن، باعث رونق بازار این مصالح می‌شود.

تحقیق و بررسی درباره نمایندگی‌های پر سود

تعیین بودجه مالی برای اخذ نمایندگی

با تعیین بودجه خود می‌توانید موضع خود را در برابر سقف هزینه‌ها مشخص کنید و با شرکت‌های مختلف وارد مذاکره شوید. طبیعتاً هر چه میزان سرمایه اولیه شما بیشتر باشد، میزان سوددهی نمایندگی افزایش خواهد یافت. البته در روند اخذ نمایندگی، هزینه‌ها بین شرکت و سرمایه‌گذار تقسیم می‌شوند.

برای مثال در اعطای نمایندگی کلینیک ساختمانی، هزینه محل شعبه، تبلیغات، بازاریابی یا وسایل به عهده سرمایه‌گذار است.

دریافت نمایندگی و ریسک‌پذیر بودن

پس از مذاکره با شرکت و دریافت نمایندگی آن، می‌توانید فعالیت خود را به طور رسمی شروع کنید. پیشنهاد می‌کنیم در این مسیر ریسک‌پذیر باشید و برای دستیابی به سود بیشتر، اقلام متنوعی را در نمایندگی عرضه کنید. می‌توانید از مشاوره‌های کارشناسان مشغول در شرکت استفاده کنید و مسیر دستیابی به درآمد و سود را برای خود هموارتر کنید.

دریافت نمایندگی و ریسک‌پذیر بودن

مصالح موجود در مانامستر

شرکت تولید و پخش مصالح ساختمانی مانامستر عرضه‌کننده بهترین و جدیدترین مصالح در کشور ایران است. انواع محصولات مانامستر برای اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی را می‌توان در دسته‌بندی‌هایی مثل کاشی و سرامیک، انواع بلوک ساختمانی، لوله و اتصالات، آجر ساختمانی، چینی بهداشتی، شیرآلات، مواد شیمیایی ساختمان و سایر موارد دسته‌بندی کرد.

برای مثال می توانید شعبه نمایندگی خود را به مصالح سبک‌سازی یا مقاوم‌سازی ساختمان مجهز کنید. ارائه محصولات جدید مثل انواع بلوک هبلکس و لوله پلی‌پروپیلن، نظر مهندسان خبره را به خود جلب می‌کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید ویژگی محصولات تخصصی و حرفه‌ای این شرکت را در مجله مانامستر مطالعه کنید.

مصالح موجود در مانامستر

برتری مانامستر نسبت به سایر تولیدکنندگان

شاید از خود بپرسید که چرا مانامستر یکی از بهترین شرکت‌ها برای اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که کارشناسان ماهر این شرکت، فرایند برنامه‌های شرکت را بر طبق تغییرات بازار تنظیم می‌کنند.

در واقع چشم‌انداز و اهداف این شرکت با یک طرح برنامه‌ریزی قوی و مطابق با نیاز بازار تنظیم می‌شود. در ادامه به برخی از مزایای کسب نمایندگی مصالح ساختمانی از مانامستر می‌پردازیم.

برتری مانامستر نسبت به سایر تولیدکنندگان

اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی به صورت اقساطی

اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی اقساطی یک روش نوین و سودمند برای شما است. در واقع امکان اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی بدون سرمایه هنگفت شدنی است؛ و می‌توان به صورت اقساطی هزینه برند را به شرکت پرداخت کرد. پرداخت اولین قسط بعد از تمام فرایندهای خرید و دریافت کالاها انجام می‌شود.

این مزیت باعث حذف چالش‌های مالی شده و کمک می‌کند که سرمایه‌گذاران بتوانند با صرف هزینه‌های معقول، فروشگاه و نمایندگی خود را تاسیس کنند.

اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی به صورت اقساطی

حذف دغدغه تامین کالای نوین توسط مانامستر

صاحبان شعب نمایندگی مانامستر هیچگونه نگرانی نسبت به تامین کالاهای مدرن و به‌روز ندارند. نمایندگی مصالح ساختمانی مدرن و دسترسی به برندهای برتر، سبب شده که تامین کالا به آسانی صورت بگیرد و محصولات موجود همگی به روز و جدید باشند. همچنین شرکت در اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی تمامی منابع کاتالوگ و نمونه کار مصالح را در اختیار نمایندگی‌ها قرار می‌دهد.

ریسک پایین نمایندگی مصالح ساختمانی

تأسیس نمایندگی مصالح ساختمانی به سرمایه زیادی نیاز ندارد و همچنین ریسک کمتری نسبت به سایر صنف‌ها دارد. چرا که مصالح ساختمانی بخشی از مواد جدانشدنی زندگی انسان‌ها هستند و جزو اولین فاکتورهای تامین مسکن محسوب می‌شوند. در واقع با تأسیس نمایندگی مصالح ساختمانی، می‌توان از فروش بالای کالاها اطمینان داشت.

ریسک پایین نمایندگی مصالح ساختمانی

امکان استفاده از آموزش‌های تیم مانامستر

تیم مشاوره مانامستر از زمان راه‌اندازی شعبه نمایندگی تا زمان فروش کالاها در کنار شما خواهد بود. با ارائه راهکارهای فروش بیشتر و روش‌های افزایش درآمد، می‌توان روند مدیریت شعبه را آسان‌تر کرد. این راهکارها طبق مراحل موجود در سیاست‌های شرکت ارائه می‌شوند تا جذب و نگهداری مشتری به درستی انجام شود.

کوتاه بودن مدت زمان راه‌اندازی کسب و کار

کوتاه بودن زمان راه‌اندازی کار و دستیابی سریع‌تر به درآمد، باعث ایجاد انگیزه در سرمایه‌گذاران می‌شود. خوشبختانه طراحی فضا و خرید بار مصالح ساختمانی، زمان زیادی نمی‌برد و در طی مدت زمان کوتاهی می‌توان به درآمد و سود دست پیدا کرد.

تأسیس نمایندگی

کلام آخر

در این مطلب ویژگی‌های مختلف اعطای نمایندگی مصالح ساختمانی را بررسی کردیم. با توجه به نیاز کشور به مسکن‌سازی یا مرمت ساختمان‌های جدید و قدیمی، این سرمایه‌گذاری فرایندی کم‌ریسک و پر سود است. برای دریافت نمایندگی از شرکت مانامستر، می‌توان از امکاناتی مثل پرداخت اقساطی و خرید جدیدترین مصالح موجود در بازار استفاده کرد.

تاسیس شعبه نمایندگی مصالح ساختمانی مانامستر، یک راه مطمئن برای سرمایه‌گذاری و افزایش میزان سود است. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با مشاوران خبره مانامستر در تماس باشید.

0 0 رای ها
امتیاز بدهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برترین گروه های محصولی مانامستر

جدیدترین مقالات مانامستر

در صورتی که قصد شروع ساخت و ساز دارید، قطعا ابتدا باید نسبت به مصالح ساختمانی شناخت کافی داشته باشید تا بتوانید تصمیم بگیرید که سفال بهتر است یا بلوک سیمانی؟ کدام برای ساخت و ساز مناسب است؟
لیست کامل مصالح ساختمانی شامل تعداد زیادی از متریال‌های قدیمی و جدید است. به کمک وندور لیست مصالح ساختمانی خریداری آن‌ها بسیار راحت‌تر خواهد بود. برای بررسی و معرفی دقیق‌تر این مصالح آن‌ها را با دیدگاه‌های مختلف دسته‌بندی کرده و توضیحات هر یک را به طور جداگانه ارائه خواهیم کرد.
اجرای نما جهت زیباسازی دیوارهای هبلکس کاری دشوار است. زیرا جهت بر هم نخوردن ایمنی سازه، این فرایند باید مطابق اصول سخت‌گیرانه ایمنی صورت بگیرد. در این مطلب از مجله مصالح ساختمانی مانامستر به شکل کامل شرایط اجرای نما روی هبلکس را بررسی خواهیم کرد.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.