بهترین فرصت سرمایه گذاری در سال 1402 در مانامستر

investment

مانا مستر در طرح توسعه بازار خود اقدام به جذب سرمایه می نماید.افرادی که به دنبال فرصتهای سرمایه گذاری هستند، می توانند از طرحهای متنوع این سرمایه گذاری امن بهره مند شوند.

در طرح سرمایه گذاری ۱۴۰۲، مانا‌مستر سرمایه های خرد و‌ کلان سرمایه گذاران را در بخشهای زیر سرمایه گذاری می نماید:

1.طرح اعتبار:

سرمایه گذاری در زمینه خرید نقدی و‌ فروش اعتباری با سود تضمینی حداقل ماهیانه ۴ درصد.
در این طرح مانامستر محصولات خود را با قیمت اعتباری به متقاضیان خرید اعتباری می فروشد و مابه التفاوت قیمت فروش نقدی و اعتباری را به سرمایه گذار پرداخت می نماید.
لازم بذکر است ریسک سرمایه برابر صفر می باشد چرا که سرمایه گذار با مانامستر طرف حساب می باشد و مانامستر اصل و سود سرمایه را تضمین مینماید. مانا مستر در راستای اطمینان سرمایه گذاران علاوه بر قرارداد، به سرمایه گذار چک ضمانت معادل اصل و چک سود ماهیانه را به سرمایه گذار ارايه خواهد داد.
حداقل زمان سرمایه گذاری در این طرح یکساله می باشد.

2.طرح خرید دین:

سرمایه گذاری در طرح خرید دین.
در این‌طرح مانامستر چکهای مشتریان خود که حاصل از فروش اعتباری می باشد به سرمایه گذار تحویل داده و‌به ازای هر ماه ماهیانه چهاردرصد از ارزش چک را کم و سرمایه‌گذار به مانامستر پول نقد می دهد.
در این طرح مانامستر علاوه بر چکهای مشتری، قرارداد تنظیم می نماید، همچنین چک‌ضمانت شرکت را معادل چکهای مشتری جهت تضمین به سرمایه گذار پرداخت می نماید به علاوه مانامستر کلیه چکهای مشتریان را تضمین ظهر نویس می نماید. سود حاصل از این طرح سالیانه ۴۸ درصد می باشد.
این سرمایه گذاری محدودیت زمانی و دفعاتی خاصی ندارد و حتی میتواند برای یک دوره انجام‌شود.

3.طرح تهاتر:

سرمایه گذاری در فرصتهای تهاتر و‌مبادله‌کالا به‌کالا

شما میتوانید در طرح سرمایه گذاری تهاتر مانامستر مشارکت کنید.
در این طرح مانا مستر معادل ارزش یک ملک به خریدار کالا می دهدو خریدار ملک به مانامستر تحویل می نماید.
در این حالت سرمایه گذار می تواند به اندازه سرمایه آورده خود در سود فروش و مالکیت ملک سهیم شود. جهت اطمینان سرمایه گذار در این طرح مانا مستر با سرمایه گذار قرارداد تنظیم و به سرمایه گذار چک ضمانت می دهد.
حفظ و ارتقای رضایت سرمایه گذاران از اولویت مانا مستر میباشد تا بتواند از طریق این هم افزایی حجم مبادلات تجاری خود را افزایش و حجم بازار خود را افزایش دهد.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.