فرمول میزبانی از مشتری

ما در پادکست” فرمول میزبانی از مشتری” موارد زیر را آموزش میبینیم:

سلام

هادی احمدی هستم، مشاور، مدرس و نویسنده چند کتاب در زمینه کسب و کار.

امیدوارم حال شما مشتریان ماناتایل خوب باشه.

خدمات ویژه ماناتایل

ماناتایل قرار است برای شما مشتریان خدمات ویژه ای را در نظر بگیرد که این خدمات بسته به نوع امتیازی که شما دریافت کردید که این امتیاز هم وابسته است به میزان خرید و نحوه خرید شما، به شما ارائه بشود.

امیدوارم که از این خدمات استفاده کنید و برای دست یافتن به خدمات حرفه ای تر امتیاز خودتان را در ماناتایل افزایش دهید.

فرمول میزبانی از مشتری

سوالی که برای خیلی از فروشندگان و بیزینس من ها در مواجهه با مشتریان پیش می آید این است که مشتریان در بدو ورود فقط قصد دیدن نمونه کاشی های فروشگاه را دارند، پس فروشنده نمیداند که در آن لحظه به استقبال مشتری برود یا به مشتری این اجازه را بدهد که بدون حضور فروشنده از فروشگاه بازدیدی داشته باشد و بعد از آن فروشندگان به سراغ مشتریشان بروند؟

مواردی که وجود دارد به شرح زیر است:

  1. اگر شما در وهله اول به استقبال مشتری نروید، مشتری احساس راحتی ندارد و شما هم احساس خوبی را به مشتری تان انتقال نداده اید.
  2. و اگر هم به استقبال مشتری تان بروید مسئله ای که وجود دارد این است که؛ گاهی اوقات شما مزاحم مشتری تان هستید، چون ممکن است مشتری نیاز داشته باشد تا با همسر یا شریکش صحبتی کند به همین دلیل حضور شما باعث بوجود آمدن احساس معذب بودن در مشتریان می شود. و دیگر در فروشگاه شما احساس راحتی نخواهد داشت.

خب حالا شما به عنوان فروشنده چکار باید بکنید؟

نحوه استقبال از مشتری

شما در وهله اول زمانی که مشتری وارد فروشگاه شد کاملا محترمانه به استقبالش میروید و با خوش آمدگویی و معرفی خودتان حس خوبی را به ایشان انتقال می دهید.

با این روش شما یخ شکنی را انجام داده اید و خودتان را به مشتری معرفی کردید و ارتباط خوبی با مشتری تان ایجاد کرده اید.

مرحله بعد پرسیدن نام مشتری است.

و در آخر برای اینکه شما مزاحم مشتری نباشید به ایشان میگویید که ” آقای فلانی اگر الان به من نیازی هست بفرمائید. و اگر قصدتان بازدید هست پشت میزم پاسخگوی سوالات شما هستم. “

بعد از گفتن این جمله مشتری را تنها بگذارید و هر لحظه منتظر بمانید تا اگر سوالی داشت شما را صدا بزند.

پس با اینکار هم حس خوب به مشتری تان انتقال دادید و هم کمک کردید به اینکه مشتری در محیط فروشگاه شما راحت تر بتواند قدم بزند و محصولات شما را بررسی کند.

نحوه خداحافظی با مشتری

امتحان کنید!

خیلی وقت ها بخاطر همان ارتباط اولیه که داشتید حتی اگر مشتری از محصولات شما خوشش نیامده باشد باز هم به پیش شما خواهد آمد و حداقل کاری که میکند این است که با شما خداحافظی میکند.

در این مرحله شما باید به استقبال مشتری تان بروید و با  ایشان خدافظی کنید و کارت ویزیت خود را در اختیارش قرار بدهید.

امیدوارم این نکته را استفاده کنید، نکات زیادی را به شما خواهیم گفت تا کسب و کار شما روز به روز موفق تر شود.

اگر سوالی درمورد فروش، ارتباط با مشتری، مدیریت کسب و کار، و حتی برندسازی داشتید میتوانید سوالات خود را همینجا از طریق شماره تلفن 03591002540 بپرسید.

* شاید پادکست بعدی پاسخی باشد به سوالی که شما پرسیدید. *

manamaster.com را هرروز بازدید کنید.

و اگر از این پادکست خوشتان آمده و دوست دارید پادکست * فرمول میزبانی از مشتری * را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، میتوانید از لینک های زیر استفاده کنید.
همچنین اگر شما نمایشگاه کاشی و سرامیکی دارید و میخواهید بهینه ترین حالت ممکن برای چیدمان و نصب دکور محصولات کاشی و سرامیک به منظور افزایش فروش داشته باشید، پادکست ” تکنیک های چیدمان دکور فروشگاه” را حتما گوش کنید.

مانا باشید! .

اشتراک گذاری این پادکست

پل های ارتباطی ماناتایل (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید)

پادکست های پیشنهادی

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.