آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

خرید عمده بلوک هبلکس+ شرایط ویژه عمده+ارسال فوری

خرید عمده بلوک هبلکس - مانامستر
خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی بصورت عمده یکی از روش های محبوب و پرکاربرد است که اغلب کافرماها برای پروژه های ساختمانی بزرگ نسبت به آن اقدام می کنند. یکی از مهمترین مزیت خرید عمده مصالح ساختمانی از جمله خرید بلوک هبلکس از میان برداشتن واسطه ها می باشد، در نظر داشته باشید از زمان تولید هر محصول تا زمانی که در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد افراد زیادی به عنوان واسطه کسب سود می کنند که با خرید یکباره مصالح مورد نیاز پرداخت هزینه به واسط ها بسیار کمتر می شود.

فهرست مطالب

خرید عمده بلوک هبلکس، خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی بصورت عمده یکی از روش‌های محبوب و پرکاربرد است که اغلب کافرماها برای پروژه‌های ساختمانی بزرگ نسبت به آن اقدام می‌کنند.

یکی از مهمترین مزیت خرید عمده مصالح ساختمانی از جمله خرید بلوک هبلکس از میان برداشتن واسطه‌ها می‌باشد، در نظر داشته باشید از زمان تولید هر محصول تا زمانی که در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد افراد زیادی به عنوان واسطه کسب سود می‌کنند که با خرید یکباره مصالح مورد نیاز پرداخت هزینه به واسط‌ها بسیار کمتر می‌شود.

خرید عمده بلوک هبلکس

چرا خرید عمده مصالح ساختمانی اهمیت دارد؟

یکی از بهترین و به صرفه‌ترین روش‌های خرید و فروش مصالح ساختمانی بصورت عمده است که می‌توانید تمامی مصالح مورد نیاز را به صورت کلی خریداری کنید.

حتما می‌دانید برای ساخت یک مجتمع تجاری یا پروژه ساختمانی بزرگ به مصالح زیادی لازم است و با توجه به مزایای بلوک هبلکس امروزه در ساخت و ساز کاربرد زیادی دارد، از این رو خرید عمده بلوک هبلکس نیز می‌تواند هزینه‌های ساخت و ساز را تا حد زیادی کاهش دهد.

شاید برایتان سوال باشد که خرید جزئی یا عمده چگونه در کاهش هزینه‌ها موثر است؟ در نظر بگیرید ابتدای شروع ساخت و ساز شما مقداری بلوک هبلکس یا آجر و … را خریداری می‌کنید اما قطعا می‌دانید این مصالح کافی نیستند، پس از گذشت چندماه برای ادامه ساخت و ساز لازم است تا مجددا مصالح را خریداری کنید.

از این رو با احتمال 80 درصد به دلیل تورم و افزایش قیمت‌ها شما همان مصالح را با قیمت بیشتری تهیه می‌کنید و این مساله در هربار خرید موثر است.

قیمت عمده بلوک هبلکس

زمانی که شما مصالح و بلوک هبلکس را به صورت جزئی خرید می‌کنید واسطه‌ها نیز نقش زیادی دارند و هربار لازم است این سود را به واسطه‌ها پرداخت کنید اما با خرید عمده قطعاً هزینه‌هایی از این قبیل حذف می‌شود و شما می‌توانید قبل از شروع پروژه تمامی مصالح خود را برآورد کنید و بصورت یکجا نسبت به خرید بلوک بصورت مستقیم خریداری کنید.

بنابراین خرید جزئی و یکسان قیمت‌های متفاوتی دارند و این مساله کاملاً اثبات شده‌است زمانی که شما هر کالایی را به صورت عمده خریداری می‌کنید از تخفیفات بیشتری برخوردار می‌شوید و فروشنده نیز به دلیل فروش تعداد بالایی از محصولات قیمت تکی یا جزئی را برای شما محاسبه نمی‌کند.

با توجه به نوسان قیمت‌ها در بازار برای اطلاع از قیمت عمده بلوک هبلکس به صورت دقیق بهتر است با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

مزایای استفاده بلوک هبلکس در ساختمان‌سازی

بلوک هبلکس یکی از مصالح پرکاربرد در ساخت ساختمان‌های مختلف از این بلوک‌ها استفاده می‌شود، بصورت کلی انواع بلوک برای ساختمان سازی وجود دارد که می‌توانید متناسب با ویژگی‌های هریک مناسب‌ترین را انتخاب نمایید.
در حال حاضر در کشور ما ایران انواع بلوک هبلکس با درجه کیفی متفاوتی تولید می‌شود اما آنچه اهمیت دارد خرید بلوک هبلکس با کیفیت بالا و قیمت مناسب است.

روش تولید و کیفیت مصالح ساختمانی و بلوک‌های قابل خرید در بازرگانی مصالح ساختمانی مانامستر باعث متمایز شدن این نوع بلوک‌ها نسبت به سایر محصولات مشابه شده‌است و همچنین از لحاظ ماندگاری نیز قابل مقایسه با سایر محصولات نمی‌باشد.

قبل از سفارش عمده و جزئی بلوک هبلکس از بازار فروش بلوک هبلکس و دیگر مصالح ساختمانی بهتر است از تمام ویژگی‌های این نوع بلوک و مزایای استفاده از آن در ساختمان سازی مطلع باشیم و سپس به سراغ خرید عمده بلوک هبلکس برویم، زیرا اگر از کیفیت این محصولات اطمینان نداشته باشیم پس از خرید عمده قطعاً با ضرر زیادی مواجه می‌شویم، پس ابتدا بررسی محصول و سپس خرید عمده بلوک هبلکس منطقی می‌باشد.

مزایای خرید عمده بلوک هبلکس

همانطور که اشاره شد خرید عمده بلوک هبلکس یا دیگر مصالح ساختمانی تا حد زیادی مورد توجه کافرمایان و پیمانکاران قرار گرفته است، از این رو برخی از مزایای خرید بلوک هبلکس به صورت عمده به شرح زیر است:

  • خرید محصول با قیمت و کیفیت یکسان
  • حذف واسطه ها در خرید عمده
  • تمامی محصولات بصورت یکجا خریداری می‌شود بنابراین هیچ نوع تفاوت هرچند جزئی در آن وجود ندارد.
  • کاهش هزینه‌های نهایی هنگام خرید عمده بلوک هبلکس یا دیگر مصالح ساختمانی
  • خرید و فروش عمده بلوک هبلکس درجه یک با سریع‌ترین روش حمل و نقل و بدون آسیب رساندن به مصالح
  • صرفه جویی در زمان خرید مصالح و بلوک هبلکس
  • امکان دریافت مشاوره و راهنمایی هنگام خرید از کارشناسان مجموعه بازرگانی مصالح ساختمانی مانامستر

در نظر داشته‌باشید مجموعه مانامستر علاوه بر ارائه محصولات و مصالح ساختمانی متنوع از جمله کاشی و سرامیک، آجر، سنگ و… دارای بخشی با عنوان مجله مانامستر است که می‌توانید اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با هریک از محصولات را از این بخش بدست آورید و دانش خود را در نه تنها در رابطه با بلوک هبلکس بلکه در رابطه با تمامی ویژگی‌های هر یک از مصالح افزایش دهید تا خریدی آگاهانه را تجربه کنید.

فروش اینترنتی عمده بلوک هبلکس

امروزه اغلب افراد خرید آنلاین و اینترنتی را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند زیرا علاوه بر آسان بودن این نوع خرید می‌توانند خرید انواع کالاها از جمله مصالح ساختمانی را از شهر یا حتی کشورهای مختلف خریداری کنند.

علاوه بر مزیت‌های این نوع خرید برای خریداران، قطعاً دارای مزایای زیادی برای فروشندگان و عرضه‌کنندگان می‌باشد، زیرا در این نوع فروش می‌توانند به راحتی محصولات خود را به طیف وسیعی از اشخاص معرفی کنند به عنوان مثال خرید عمده بلوک هبلکس اردکان از شهرهای شمالی کشور نیز شدنی است.

در صورتی که اگر خرید و فروش آنلاین در میان نبود یک فروشنده در شهر یزد برای فروش عمده بلوک هبلکس سبک یزد تنها قادر به ارائه به مردم این شهر و نهایتاً این استان می‌بوده است.

نحوه خرید عمده بلوک هبلکس

مجموعه بازرگانی مصالح ساختمانی مانامستر یکی از وبسایت‌های معتبر در زمینه فروش مصالح ساختمانی و پخش عمده بلوک هبلکس در سراسر کشور است که می‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاهی این مجموعه و انتخاب نوع بلوک هبلکس از قیمت بلوک هبلکس مطلع شوید و نسبت به خرید جزئی یا عمده این محصول اقدام نمایید.

نحوه خرید عمده بلوک هبلکس در این مجموعه از سه روش اینترنتی، حضوری و تماس تلفنی امکان‌پذیر است که می‌توانید متناسب با شرایط خود یکی از روش‌ها را انتخاب کرده و خرید عمده خود را انجام دهید.

همچنین شما می‌توانید بعنوان یکی از عاملان فروش عمده بلوک هبلکس فعالیت کنید و نماینده فروش بلوک‌های هبلکس اتوکلاو مانالکس شوید که تنها لازم است در وبسایت درخواست خود را همراه با شماره موبایل ارسال نمایید تا کارشناسان برای اعلام شرایط با شما تماس بگیرند.

همچنین جهت دریافت مشاوره قبل از خرید و نحوه خرید عمده بلوک هبلکس اگر سوالی دارید می‌توانید با وارد کردن شماره تلفن خود در کادر مربوطه در کوتاه‌ترین زمان ممکن سوالات خود را از کارشناسان مربوطه دریافت نمایید.

خرید عمده انواع بلوک هبلکس از مانامستر

برای خرید انواع بلوک هبلکس به صورت جزئی یا عمده بهتر است حتماً یک فروشگاه معتبر را انتخاب نمایید، زیرا در صورت خرید مصالح از مجموعه‌های بدون اعتبار نمی‌توان انتظار کیفیت بالا داشته باشید.

مجموعه مانامستر با داشتن سابقه طولانی در زمینه عرضه انواع محصولات ساختمانی به یکی از بهترین‌ها در این زمینه تبدیل شده است که علاوه بر امکان خرید اقساطی از این مجموعه شرایط صادرات عمده بلوک هبلکس را نیز فراهم کرده است که راه یافتن محصولات این مجموعه به بازار جهانی ضمانتی بر کیفیت محصولات این مجموعه می‌باشد.

کلام آخر

خرید عمده بلوک هبلکس با توجه به مزایا و ویژگی‌های این مصالح قطعاً یکی از بهترین تصمیمات و انتخاب‌های کارفرما یا پیمانکار به حساب می‌آید که می‌توان ابتدای شروع ساخت و ساز تمامی مصالح از جمله آجر، بلوک، سنگ و… را برآورد کرد و سپس بصورت عمده تمامی موارد را با شرایط اقساطی یا بصورت نقد از مجموعه مانامستر خریداری کرد.

منبع: cement

بلوک هبلکس اتوکلاو مانالکس (AAC) سایز 60*24*8

برای مشاهده قیمت بلوک هبلکس در مانامستر

سوالات متداول

آیا خرید عمده بلوک هبلکس برای افراد خاصی مناسب است؟

اگر در حال ساخت و ساز یک مجتمع یا ساختمان هستید قطعاً خرید عمده بلوک یا دیگر مصالح بهترین گزینه است.

خرید عمده بلوک هبلکس سبک چه مزیتی دارد؟

با استفاده از خدمات خرید عمده می‌توانید تمامی مصالح خود را با کیفیت و قیمت یکسان خریداری کنید، همچنین سبب پایین آوردن هزینه خرید مصالح شده که در نهایت هزینه کل ساخت و ساز را کاهش می‌دهد.

آیا امکان خرید اقساطی بلوک هبلکس وجود دارد؟

بله مجموعه مانامستر با فراهم کردن شرایط خرید اقساطی در خریدهای جزئی و عمده، شرایط خرید آسان‌تری را برای مشتریان فراهم کرده است.

قیمت عمده بلوک هبلکس چقدر است؟

برای دریافت قیمت عمده بلوک هبلکس می‌توانید از وبسایت فروشگاهی مانامستر استفاده کنید و استعلام قیمت بگیرید، همچنین می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را بصورت مستقیم دریافت کنید.

0 0 رای ها
امتیاز بدهید
اشتراک در
اطلاع از
12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
باقری

ساختن خانه خیلی مشکل و هزینه های زیادی میخواد اینکه مجموعه مانامامستر فرصتی گذاشته تا بصورت اقساطی خرید کنیم خیلی خوبه. و به من خیلی کمک کرد.سپاس گزارم.

pegahjalali
پاسخ به  باقری

🙏

امینی
پاسخ به  pegahjalali

مقاله و اطلاعات مفیدی بود ،واقعا خیلی خوب هست که از این بلوک همه اطلاعات رو گذاشتید🙏🏻

نسترن امیدی
پاسخ به  امینی

در صورتی که فصد خرید بلوک هبلکس را دارید می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

جلیلی
پاسخ به  باقری

خیلی عالی هست من از این بلوک خیلی خوشم اومده کیفیت بالایی داره ممنون از معرفیش❤️

نسترن امیدی
پاسخ به  جلیلی

در صورتی که قصد خرید بلوک هبلکس از مانامستر را دارید می توانید متراژ مورد نیاز خود را وارد نمایید یا با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

رازی

به تازگی شروع به کار ساخت و ساز کردم و آشنایی با مجموعه شما و خرید اینترنتی از شما خیلی برام خوب هست.

pegahjalali
پاسخ به  رازی

سلام و وقت بخیر. خوشحالیم که از خدمات مجموعه مانامستر راضی بودید

مهراد طالبی
پاسخ به  pegahjalali

ممنون از خدمات عالیتون خرید آنلاین با موفقیتی داشتم حتما سایت شمارو به آشناهام معرفی میکنم

نسترن امیدی
پاسخ به  مهراد طالبی

سپاس از حسن توجه شما

باغیانی

بلوک هبلکس از مصالح ساختمانی دوستدار محیط زیست هست و من خیلی برام ارزشمند است ممنون بخاطر شرایط عمده و قسطی که گذاشتید.

pegahjalali
پاسخ به  باغیانی

دوست عزیز ممنون از اعتماد شما به بازرگانی مصالح ساختمانی مانامستر. اگر از خدمات ما راضی بودید به دوستان و اشنایانتون هم معرفی کنین

برترین گروه های محصولی مانامستر

جدیدترین مقالات مانامستر

سرامیک کالیبره، که به آن سرامیک رکتیفای هم می‌گویند، نوعی سرامیک است که لبه‌های آن بعد از پخت، توسط دستگاه‌های مخصوص لیزری یا فرز، صاف و هم‌تراز می‌شوند.
آشنایی با ویژگی‌های انواع لوله پلیمری و تفاوت لوله سبز و سفید در لوله کشی ساختمان نیز در انتخاب صحیح و افزایش طول عمر سازه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
در این مطلب از مجله مانامستر در مورد وال پست دیوار هبلکس، اهمیت و کاربرد آن صحبت می‌کنیم تا بتوانید خرید اینترنتی بلوک هبلکس را با دقت بالایی انجام دهید.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.