نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک UNICERA ترکیه

نمایشگاه کاشی ترکیه

نمایشگاه کاشی ترکیه

بزرگترین نمایشگاه کاشی ترکیه و دومین نمایشگاه بزرگ جهان، UNICERA، نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک توسط نمایشگاه های بین المللی TG Expo با همکاری فدراسیون سرامیک ترکیه (TSF) و انجمن تجارت لوازم بهداشتی و ساختمانی (TIMDER) پشتیبانی و برگزار می شود.

UNICERA 2022 میزبان مهمترین برندهای جهان و همچنین صنعت سرامیک حمام و آشپزخانه ترکیه خواهد بود. بسیاری از محصولات مانند محصولات حمام، پوشش‌های کف و دیوار، فناوری‌های پردازش سرامیک، بسته‌بندی و ذخیره‌سازی محصولات دکوراسیون در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند.

بزرگترین نمایشگاه کاشی ترکیه

نمایشگاه کاشی UNICERA ترکیه

Unicera استانبول بزرگترین نمایشگاه جهان است که کاملاً به صنایع سرامیک و حمام اختصاص داده شده است. این نمایشگاه جدیدترین فناوری و تجهیزات را با انگیزه فناوری جهانی و تحولات مبتکرانه به نمایش می گذارد. هدف این رویداد ترویج سرامیک و صنایع حمام است.

این نمایشگاه برای موفقیت خود به عنوان یک گردهمایی و سازمان کلی رویدادهایی که فرصت های زیادی را برای شرکت ها فراهم می کند، بیشترین توجه را در صنعت سرامیک دارد. Unicera در نمایشگاه های قبلی شاهد تجمع دلگرم کننده ای از بیش از 26 هزار شرکت کننده از سراسر جهان بود.

این نمایشگاه که توسط شرکت هلدینگ CNR استانبول برگزار می شود، همچنین میزبان جلسات تجاری B2B خواهد بود که در آن توافق نامه های تجاری جدید و بلند مدت امضا خواهد شد. اگر می خواهید با هدایت قدرت بین المللی نمایشگاه، حجم کسب و کار خود را گسترش دهید شرکت در این نمایشگاه بسیار مفید خواهد بود.

شرکت بین المللی TG Expo ، که در سال 2008 با شعار “Think Global”” تأسیس شد ، با کارکنان با تجربه بین المللی خود به توسعه صنعت نمایشگاه کمک می کند. TG Expo ، عضو UFI ، یکی از بزرگترین انجمن های سازمان بین المللی نمایشگاه و ICCA ، یکی از مهمترین انجمن های جلسات کنگره و بین المللی در این صنعت، توسط وزارت تجارت ترکیه برای سازماندهی مشارکت های ملی در نمایشگاه های خارج از کشور معتبر است.

نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک

مزایای شرکت در نمایشگاه کاشی و سرامیک ترکیه

نمایشگاه کاشی ترکیه تعداد زیادی از هیئت های خرید از خاورمیانه، بالکان، اروپای شرقی، روسیه و C.I.S، اروپا و آفریقا به ترکیه می آورد و نقش مهمی در توسعه صنعت سرامیک ایفا می کند. هدف UNICERA معرفی بازارهای جدید و خریداران جدید به صنعت سرامیک ترکیه است.

از جمله مزایای شرکت در این نمایشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد راه های تجاری جدید سودآور و بسیار هدفمند
  • گسترش پایگاه مشتریان
  • توسعه و تقویت  برند خود
  • دسترسی بی سابقه به چشم اندازهای مهم تصمیم گیری
  • بازاریابی و شبکه سازی مقرون به صرفه
بازاریابی و شبکه سازی در ترکیه

زمان و ساعت برگزاری نمایشگاه کاشی و سرامیک

2022 Unicera، بزرگترین نمایشگاه کاشی ترکیه از 16 تا 20 آبان (۱۱- ۰۷ نوامبر ۲۰۲۲) در مرکز نمایشگاه استانبول برگزار می شود. این نمایشگاه که توسط نمایشگاه های بین المللی TG Expo با همکاری فدراسیون سرامیک ترکیه و انجمن تامین کنندگان لوله کشی و مصالح ساختمانی در مرکز نمایشگاه Ifm استانبول برگزار می شود، مساحتی بالغ بر 100000 متر مربع را به خود اختصاص داده و میزبان بیش از 300 غرفه دار و حدود 1200 برند خواهد بود.


آدرسYeşilköy Istanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul
تلفن۰۰ ۵۲ ۴۶۸ ۲۱۲ ۹۰+
وب سایتunicera.com.tr

کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه UNICERA استانبول

در کنار غرفه داران ترک در نمایشگاه کاشی ترکیه، شرکت هایی از آلمان، اسپانیا، ایتالیا، پرتغال، رومانی، صربستان، چین، هنگ کنگ، کره، هند، ایران، لبنان، مصر و اردن در نمایشگاه کاشی ترکیه حضور خواهند داشت. این نمایشگاه همچنین میزبان تامین کنندگان ماشین آلات، مواد اولیه، لعاب و رنگ های صنعت سرامیک خواهد بود.

هدف برگزارکنندگان این است که به گسترش نمایشگاه، به ویژه از نظر گستره بین المللی آن ادامه دهند و رکوردهای جدیدی را هم از نظر غرفه داران و هم از نظر بازدیدکنندگان، با بیش از 100000 متخصص صنعت از 130 کشور ثبت کنند.

کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه UNICERA استانبول

نمای کلی غرفه داران / بازدیدکنندگان – UNICERA Istanbul 2022

نمایه نمایشگاه کاشی ترکیه شامل کاشی و سرامیک، ظروف شیشه ای، استخر، سونا، شیرآلات، مبلمان و لوازم جانبی حمام و آشپزخانه، سرامیک های داخلی و خارجی، محصولات شیشه ای، کاشی های استخر و سیستم های روکش خارجی، آرماتور و لوازم حمام و وسایل لوله کشی است. در زیر انواع گروه محصولات در این نمایشگاه آورده شده است.

  • تولید کنندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان محصولات و لوازم حمام
  • تولید کنندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان پوشش کف و دیوار
  • تولید کنندگان، واردکنندگان و توزیع کنندگان فناوری های پردازش سرامیک و محصولات تکمیلی

آخرین فن آوری ها و محصولات سال 2022 برای اولین بار در این نمایشگاه رونمایی می شود که با حضور بیش از 1200 برند داخلی و خارجی که هدایت صنعت سرامیک را بر عهده دارند، برگزار می شود.

همه چیز مربوط به این بخش مانند محصولات حمام، پوشش دیواره کف، فناوری های پردازش سرامیک، محصولات آشپزخانه ، محصولات دکوراسیون ، بسته بندی و محصولات ذخیره سازی در زیر یک سقف به نمایش گذاشته می شود.

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.