آجر سفید و طوسی بتنی با 25درصد تخفیف
لوله پولیکا و پروپیلن با 30درصد تخفیف
سنگ عباس آباد با 30درصد تخفیف
پرچم ایران
جستجو

اکثر افراد کاشی و سرامیک مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های سطح شهر تهیه می‌کنند، اما آیا به نظر شما به صرفه‌تر نیست که کاشی و سرامیک را از کارخانه یا نمایندگی که فروش عمده کاشی و سرامیک انجام می‌دهد بخریم؟

فروش عمده کاشی و سرامیک

خرید کاشی و سرامیک ارزان

بیشتر خریداران همواره درصدد خرید کاشی به طریقی ارزان‌تر هستند که یکی از راه‌های آن خرید و فروش عمده کاشی است. به طور معمول تولیدی‌ها و کارخانجات هستند که فروش عمده کاشی و سرامیک را انجام می‌دهند. مراکز فروش عمده کاشی و سرامیک، انواع و اقسام نمونه‌های گوناگون را با طرح‌ها و مدل‌های متفاوت به فروش می‌رسانند.

برای خرید و فروش عمده کاشی و سرامیک دو راه وجود دارد:

  1. کارخانه‌ها: کارخانه‌های کاشی و سرامیک، آن را با قیمت تعیین‌شده خودشان به فروش می‌رسانند که بسیار ارزان‌تر از بازار است.
  2. نمایندگی شرکت‌های تولید کننده: این نمایندگی‌ها محصولات کارخانه را به قیمت اصلی به فروش می‌رسانند. پس برای تهیه کاشی و سرامیک با قیمت مناسب می‌2توان به مرکز فروش عمده کاشی و سرامیک در هر شهری نیز مراجعه کرد.
خرید کاشی و سرامیک ارزان

قیمت فروش عمده کاشی و سرامیک

در خرید و فروش عمده کاشی و سرامیک طبیعتا قیمت آن نیز پایین تر از نرخ بازار است. قیمت کاشی و سرامیک عمده را می توان به صورت آنلاین نیز به دست آورد برای مثال میتوان با مراجعه به فروشگاه وبسایت مانا تایل از قیمت عمده انواع کاشی و سرامیک مطلع شد.

در خطوط تولید عوامل متعددی بر قیمت گذاری کاشی و سرامیک تاثیر دارند که چند مورد از آن ها به شرح زیر است:

کاشی و سرامیک دارای درجه‌بندی کیفی متفاوتی هستند که عبارتند از:

درجه یک: نوع بسیار مرغوب کاشی و سرامیک که معمولا دارای قیمت بالایی نیز هست.

درجه دو: این نوع کاشی و سرامیک دارای کیفیت متوسط است که میزان عرضه و تقاضای آن در بازار، از دو نوع دیگر بسیار بیشتر است.

درجه سه: کاشی و سرامیک‌هایی که کیفیت مرغوبی ندارند، در این طبقه قرار می‌گیرند.

اگر بخواهیم به طرح‌های کلی موجود در کاشی‌های مدرن اشاره کنیم، می‌توانیم گزینه‌های زیر را نام ببریم:

معمولا هر مرکز فروش عمده کاشی و سرامیک، کالاهای خود را بر این اساس ( درجه‌بندی و طرح) قیمت‌گذاری کرده و به فروش می‌رسانند.

فروش عمده کاشی و سرامیک

مزایای ‌خرید و فروش عمده کاشی

خرید و فروش عمده کاشی و سرامیک مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن قیمت مناسب و حذف واسطه‌ها است. اما یکی از راه‌های دیگری که می‌توان این خرید را بهبود داد، خرید و فروش عمده کاشی به صورت آنلاین است.

خرید آنلاین مزایای زیادی دارد:

در این روش شما می‌توانید در وبسایت مانامستر انواع کاشی‌ها را مشاهده کرده، لیست قیمت آن‌ها را به دست آورید و سپس به دقت به خرید کاشی و سرامیک مناسب خود بپردازید.

مزایای خرید و فروش عمده کاشی و سرامیک

انتخاب مرکز فروش عمده کاشی و سرامیک

حال که اهمیت خرید و فروش کاشی و سرامیک به صورت عمده را متوجه شدیم، باید به سراغ بررسی فروشگاه‌ها و نحوه خرید از آن‌ها برویم.

برای این موضوع باید بدانیم که معمولا فروشگاه‌های بزرگ و معتبر قیمت منصفانه‌تر و مناسب‌تری دارند. دلیل این امر مقدار خرید از کارخانه‌ها است. یعنی هر فروشگاهی که انبار بزرگتری داشته باشد، معمولا خرید بیشتری نیز از کارخانه انجام می‌دهد. در نتیجه قیمت مناسب‌تری را دریافت کرده و قیمت منصفانه‌تری را به مشتریان ارائه می کند.

انتخاب مرکز فروش عمده کاشی و سرامیک

فروش عمده کاشی و سرامیک در انواع و سایزهای متفاوت

معمولا ًمراکز فروش کاشی و سرامیک عمده نمونه‌ها و انواع گوناگونی را با اندازه‌های مختلف در دسترس مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند. آن‌ها همچنین تمام اطلاعات لازم را درباره هر محصولی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. از این رو مشتریان می‌توانند خرید خود را بهتر انجام دهند.

مراکز فروش کاشی و سرامیک با ارائه انواع و سایزهای متنوع کاشی و سرامیک به مشتری این اجازه را می‌دهند که به دلیل تنوع بالا انتخاب مناسب‌تری را داشته باشد.

برخی از مشتریان اندازه‌های کوچک را پسندیده و بعضی دیگر از آن‌ها اندازه‌های متوسط و بزرگ را مناسب خود می‌دانند. در هر صورت مراجعه به فروشگاه‌های بزرگ فروش عمده کاشی و سرامیک می‌تواند برای همه سلیقه‌ها، کاشی و سرامیک مناسب را فراهم آورد.

فعال‌ترین نمایندگی فروش عمده کاشی و سرامیک در یزد

همانطور که گفته شد نمایندگی‌های فروش کاشی و سرامیک زیادی در سراسر کشور در حال فعالیت می‌باشند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارا هستند. اما یکی از فعال‌ترین آن ها ماناتایل است. ماناتایل، بازرگانی کاشی و سرامیک برتر ایران واقع در شهر جهانی یزد با بیش از 15 سال تجربه، که همکاری طولانی مدتی را با فروشگاه‌های کاشی و سرامیک، معماران، طراحان داخلی، پیمانکاران و مصرف کنندگان خانگی در سراسر ایران را دارا است.

ماناتایل با ارائه کاشی و سرامیک‌های اعلاء، کیفیت ممتاز، ظاهری منحصر بفرد و مدل‌هایی کاملا امروزی و همچنین با استفاده از ماشین‌آلات برتر، رعایت استانداردهای روز دنیا و همچنین کنترل کیفی‌های دقیق در حین عملیات یکی از فعال‌ترین نمایندگی‌ها در استان یزد است.

تلاش ماناتایل در راستای برطرف کردن نیاز و سهولت مشتریان در انتخاب و خرید و کاشی و سرامیک بوده‌است. به همن منظور ماناتایل از تکنولوژی استفاده کرده و با راه‌اندازی وبسایت خود در راستای سهولت مشتریان قدم برداشته تا مشتریان بتوانند سریع‌تر، راحت‌تر، کم‌هزینه‌تر از آنچه که تصور می‌شود محصولات را بررسی، انتخاب، مقایسه و سفارش دهند و محیط خود را با کاشی منتخب خود زینت دهند.

اینستاگرام مانامستر را دنبال کنید!

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.