6 تکنیک چیدمان دکور فروشگاه کاشی و سرامیک

در این پادکست نکاتی درباره تکنیک های چیدمان دکور فروشگاه کاشی و سرامیک خود جهت افزایش فروش را مورد بررسی قرار میدهیم.

لطفا این نکات رو به دقت گوش کنید و از آنها استفاده کنید.

اگر شما نمایشگاه کاشی و سرامیکی دارید ممکن است از خود بپرسید که بهینه ترین حالت ممکن برای چیدمان و نصب دکور محصولات کاشی و سرامیک به منظور افزایش فروش به چه صورت است؟

توجه به سمت راست فروشگاه

تحقیقات ثابت کرده اند که مردم اصولا به دکورهای سمت راست نمایشگاه توجه بیشتری نشان میدهند.

پس سعی کنید محصولاتی که سود بیشتری برای شما دارند را در دکورهای سمت راست نمایشگاهتان قرار دهید. و دقت بیشتری در طراحی دکورهای سمت راست ورودی نمایشگاه تان داشته باشید.

قرار دادن کاشی با سودآوری بیشتر در دید مشتری

نکته دومی که باید درنظر داشته باشید این است که مردم به محصولاتی که روبروی چشمشان وجود دارد توجه بیشتری نشان میدهند و احتمال خرید این محصولات بیشتر است. پس کاشی های خاص خودتان را که تمایل بیشتری برای فروششان دارید و  البته سود بیشتری برایتان دارد را در راستای چشم مشتریانتان قرار دهید.

قراردادن کاشی های مهم در ورودی فروشگاه

در نظر داشته باشید که زمانیکه مشتریان وارد یک فروشگاه کاشی و سرامیک میشوند به دکور های ابتدای فروشگاه دقت بیشتری دارند تا دکورهای انتهای فروشگاه. یعنی هرچقدر جلوتر میروند از دقت مشتری کم میشود. پس محصولاتی که فروش آنها برایتان جذابیت بیشتری دارند در دکورهای ابتدای فروشگاهتان قرار دهید.

پخش موسیقی ملایم در فضای فروشگاه

نکته بسیار مهمی که باید در نظر بگیرید پخش موسیقی ملایم در فضای فروشگاه شماست.

پخش موسیقی باعث آرامش مشتری شما میشود بطوریکه آرام تر و با حوصله بیشتری در فروشگاه شما قدم میزند و محصولاتتان را بررسی میکند.

ایجاد بخش فروش ویژه در فروشگاه

همینطور فضایی از فروشگاهتان را به محصولات فروش ویژه اختصاص دهید. و ترجیحا از رنگ قرمز در آن فضا استفاده کنید. که این رنگ قرمز میتواند رنگ خود دکور و یا بنری که بالای دکور قرار میگیرد باشد. چون رنگ قرمز توجه و کنجکاوی مشتری را به همراه دارد. محصولات فروش ویژه تان میتواند همان محصولاتی که به اصطلاح بازاری میخواهید رَدِشان کنید با تخفیف و قیمت پایینتر درآن قسمت قرار داهید تا پول آنرا به چرخه کسب و کارتان برگردانید. به اینصورت خیلی راحت نقطه فروش ویژه ای ایجاد کردید که توجه مشتریان را به خرید اینجور محصولات جلب میکند.

دسته بندی کردن محصولات مشابه در فروشگاه کاشی و سرامیک

دسته بندی کردن محصولات مشابه در فروشگاه باعث مقایسه راحت تر کاشی های شما توسط مشتری میشود.

چه از نظر تشابه قیمتی محصولات و چه از نظر تشابه سایز کاشی و یا تشابه طرح کاشی و ….

به عنوان مثال بهتر است کاشی هایی که از نظر سایز مشابه بهم اند را کنار یکدیگر قرار دهید تا مشتری برای مقایسه کاشی ها به راحتی و با کمی جابجایی و یا گاها فقط با چرخاندن سرش اینکار را انجام دهد. اگر فاصله بسیار زیاد باشد و دسته بندی خاصی در فروشگاهتان نباشد قاعدتا امکان انتخاب برای مشتری سخت میشود و ممکن است خریدی انجام نشود و یا مشتری خرید خود را به تعویق بیاندازد.

اگر هنوز از خدمات ویژه ماناتایل استفاده نمیکنید هرچه سریعتر خرید خودتان را از ماناتایل افزایش دهید تا پادکست ها و امکانات بیشتری در اختیار شما مشتریان ماناتایل قرار بگیرد.

manamaster.com را فراموش نکنید و ما را دنبال کنید.

همچنین اگر در حوزه فروش، کسب و کار، برندسازی، منابع انسانی، تبلیغات و بازاریابی سوالی دارید سوال خود را در قسمت دیدگاه ها بپرسید تا در پادکست های بعدی پاسخ خود را دریافت کنید.

مانا باشید!

موجودی های روز کاشی دیواری

اشتراک گذاری این پادکست

پل های ارتباطی ماناتایل (روی آیکون مورد نظر کلیک کنید)

پادکست های پیشنهادی

تماس با ماناتایل

یکی از روش های زیر را برای ارتباط با ماناتایل انتخاب کنید.